Kuidas Olla Unikaalne

Kirjutas MissSixty
Article1493633320

 (4 korda hinnatud)

Ühiskonnas kujuneb alati teatud norm, mida järgib enamik inimesi. Siiski leidub ka neid, kes teiste arvamusest ei hooli ja jäävad oma identiteedi juurde. Igaüks sünnib siia ilma ainulaadsena, kuid vahel tundub, et ühiskond paneb paika valikud ja prioriteedid, stiilid ja elulaadi - ning automaatselt hakkame me neid järgima. Kuid ei ole hilja oma valikuid muuta, elada elu nii, nagu me seda ise tahame.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • Sina
1
Ära unusta, et miski pole nii unikaalne nagu Sina, Sinu arvamus ja Sinu isiksus. Avalda julgelt oma seisukohti, jää enesele kindlaks. Nii mõjud väärikalt.
2
Mõtle välja oma isiklik stiil. Selle asemel, et minna kaubamajja ja kohalikesse poodidesse, otsi välja butiigid või siis hoopis nurgatagused kaltsukad - shoppa need läbi. Kaubamajades müüakse kaupa, mida kannab suurem osa inimesi, keda tänaval liikumas näed - Sa ju ei taha olla üks nendest. Leia endale midagi ainulaadset, või meisterda ise.
3
Vii end kurssi meedias kõige enam käsitlevate küsimustega, nii ei pea sa vestluses piinlikku olukorda sattuma. Loe raamatuid ja teatmeteoseid, kujunda välja omad arusaamad ja vaatenurgad erinevates valdkondades.
4
Võida tähelepanu uue juuksevärvi - või lõikusega. Selle asemel, et teha traditsiooniline sirge lõikus, kärbi või salguta juuksed, lase teha mänglevate värvidega triibud. Erinevate värvivarjunditega saad ainulaadse ja teistest erineva soengu.
5
Tee meik, millest oled alati unistanud, kuid pole julgenud teha, kanna miniseelikut, mis siis, kui sul ei ole Victoria Beckhami keha, naerata, ole positiivne, tunne elust rõõmu - see oled Sina.
6
Kui tuleb juttu sinu hobidest ja huvidest, siis räägi julgelt, nii saab ka teine pool sinust parema ettekujutuse. Mis sellest, et akordioni mäng tundub “nohkarlik”. Kui suudad teisele inimesele selgeks teha, et see paneb ka sinu südame laulma, näitab see, et sa oled tõepoolest eriline.

Nipid ja hoiatused

  • Unusta teiste arvamus, naudi ennast ja oma ainulaadset stiili - elu on liiga lühike, et seda teiste arvamuste peale raisata.
  • Ära ole ebakindel, kui jätad endas kõhkleva mulje, arvavad ka teised seda sinust.
  • Tööl ja koolis võib tulla ette, et pead tooma mõningad ohverdused, järgimaks sise-eeskirja reegleid riietumise ja käitumise alal. Kuid pole vaja kaua kannatada, juba õhtul kella viiest, on sul vaba voli olla Sina!

Kommentaarid