Kuidas Päeva Jooksul Tarbitava Toidu Kalorsust Vähendada

Kirjutas MissSixty
Article7735828845V073q

 (8 korda hinnatud)

Kalorikoguse vähendamine ei ole üldsegi raske, tuleb lihtsalt mõelda, mida suhu pistad. Järgnevad sammud peaksid olema imelihtsad, et soovitud kaaluni jõuda, kõik oleneb Sinust.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • Mõtlemine enne hammustamist
  • Õigete otsuste tegemine
1
Step1162664651rDOAsz JOOK. Joo palju vett. Ei ole vale öelda, et inimene peab päevas jooma 8 klaasi vett. Ära tarbi limonaadi ja magusaid mahlajooke. Kui asendad igapäevased kõrge suhkrusisaldusega joogid vee vastu, kahandad päevast kalorikogust märkimisväärselt. Liigne suhkur ei ole kunagi hea. Kohvi ja tee sisse pandava suhkru kogus vähenda poole võrra, kasuta suhkruasendajat või vähendatud kalorsusega suhkrut.
2
Step721812459Jh8Shq SÖÖK. Kui oled harjunud sööma suuri portsjoneid, siis tee need edaspidi pooleks. See tähendab, söö pool toidust, kindlasti piisab sulle sellest täiesti. Söö aeglaselt. Näiteks, kui oled burgerisõber, siis jäta alles burgeri pealmine kiht, söö ainult alumine saiaosa ja vahel olev liha. Hoiad palju kaloreid kokku. Tavapärased friikartulid praetaldrikul proovi asendada köögiviljadega. Maitsevad imehästi ja sisaldavad uskumatult vähe kaloreid. Väldi liigset rasva ja praadimist toidutegemisel. Toidu aurutamine ja keetmine peaks saama harjumuseks.
3
Step24911707939IWSJ4 SNÄKID. Kuna keha vajab toitu iga paari kolme tunni tagant, siis snäkid on Su kehale ainult head, kuid jälgi, et nendega liiale ei lähe. Proovi süüa krõpsude ja shokolaadi asemel puuvilju ja müslibatoone. Natuke otsimist ja leiad poelettidelt väga tervislikke vahepalasid.

Nipid ja hoiatused

  • Kaal langeb juba esimesel nädalal paari kilo võrra.
  • Kui saavutad soovitud kaalu jää oma portsjonisuuruste ja tervisliku toitumise juurde, nii võid kindel olla, et kaal ei muutu.
  • Liigu rohkem, füüsiline trenn tugevdab lihaseid ja annab toonust, ning kulutab palju liigseid kaloreid.
  • Oled see, mida sööd.
  • Sai asenda leivaga, sest sai ei sisalda peale kalorite justkui midagi kasulikku. Leib sisaldab palju kiudaineid, mis on seedimisele kasulikud. Tänapäeal on valida paljude leivatoodete vahel, otsi endale meeldivaim.
  • Ära muuda toidukoguseid ülepäeva, kui vähendad toidukoguseid päev-päevalt järjest vähemaks, on ebatõenäolisem, et kaotatud kaal kunagi tagasi tuleb.
  • Ei tasu langeda äärmustesse. Kiire kaalukaotus võrdub kiire juurdevõtuga.
  • Jälgi, et Sinu toit oleks mitmekesine ja sisaldaks kõiki eluks vajalikke vitamiine ja mineraale.

Kommentaarid

MissSixty

MissSixty

Medal_silver_2 Algaja 454 punkti

Kategooria: Tervis