Kuidas Arvuti Abil Kitarri Häälestada

Kirjutas Jackson
Article4222388144bn6LxC

 (37 korda hinnatud)

Ei olegi vajadust häälestajat osta, sest saad oma kitarri arvutiga ka häälde panna.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Keskmiselt lihtne

Vajalikud asjad

  • arvuti
  • kitarr
  • mikrofon peab olema arvutil
1
Step3144000644uJ3eiF Laadi alla tasuta programm internetist www.guitar.sk. Vajuta Run või käivita (siis ei jää installikat arvutisse alles). Kuid võid ka installifaili arvutisse salvestada ja siis alles käivitada. Põhi asi et ta installiks ära programmi.
2
Installimine on lihtne, tuleb umbes 4 korda "Next" vajutada. Küsib kuskil, et kas soovid endale Internet Explorerile ühte lisa juurde installida, vali siis ise, kas soovid või ei (mina panin ei, neid liiga palju juba on).
3
Kui programm installitud, pane ta käima (start menüü - programs - digital guitar tuner - digital guitar tuner)
4
Tee kindlaks, et su arvuti mikrofon on sisse lülitatud (kui ei ole, siis muuda sätteid control panelis sounds and devices alt või tee topeltklikk paremal allnurgas kella juures kõlari märgil ja leia siis üles mikrofoni koht ning võta linnuke ära, kui on mikrofonile pandud "mute")
5
Step828691259MzVvFp Programm näeb välja selline. Sa pead hiirega vajutama keelel mida tuunima hakkad, tõmba kitarril seda keelt ja näed protsentides, kui lähedal sa õigele häälestusele oled, keera siis regulaatorist juurde või maha, nagu parasjagu vaja. Tee see läbi iga keelega, proovi võimalikult lähedale 100% saada.
6
Kui kitarr hääles, saad nautida hea muusika ise tegemist.

Kommentaarid

Jackson

Jackson

Medal_silver_1 Uustulnuk 90 punkti

Kategooria: Hobid ja mängud