Kuidas Suhtes Ebakindlusest Ja Liigsest Armukadedusest Vabaneda

Kirjutas teadja
Article161409173580tgRH

 (33 korda hinnatud)

Armukadedus ja ebakindlus on teada tuntud põhjused, mis suhteid rikuvad. Sellised tunded võivad potentsiaalselt hea suhte kiiresti ära nullida ja ühe osapoole panna teise eest põgenema, teist blokeerima, tõrjuma, vältima. Ei ütlegi, et need on täiesti halvad asjad, mõistlikes kogustes näitavad nad isegi hoolimist. Kuid tahaks anda mõned nipid, kuidas neid üle mõistuse kasvamast vältida, et hoida suhe tervena. Vastukajaks sellele - http://www.kuidas.ee/267/kuidas-kontrollida-kas-su-poiss-petab-sind

Juhised ja sammud

Raskusaste: Keskmiselt lihtne

Vajalikud asjad

  • 10 hingetõmmet enne tegutsemist
  • eneseanalüüsivõime
1
Uuri enda sees, mis see on, mis sus armukadedust põhjustab. On see keegi, midagi mis juhtus, toimus, või muu. Tõenäoliselt põhjustab neid tundeid miski sinu enda sees. Kui põhjuse üles leidsid, on juba lihtsam edasi tegutseda.
2
Kui põhjuseid on mitu, keskendu ühele põhjusele korraga. Kui sa hakkad kõike korraga lahendama, ei õpigi sa samm sammult kõiki kohti selgeks, kus sa ei peaks armukade või ebakindel olema. Mõtle iga põhjuse juures mõne sõbra peale, kes sulle tundub hästi enesekindel, kas tema hakkaks selle koha peal üldse pead vaevama?
3
Vaata enda sisse ja mõtle, kas sa väärid seda suhet. Kui vastus on ei, siis pead tegelema enda enesehinnangu tõstmisega. Tee asju, mida sa naudid, mis sind õnnelikuks teevad ja mis panevad sind elavana tagasi tundma. Veeda päev või paar iseendaga, et endas selgusele jõuda. Mõte on selles, et hakkaksid end hästi tundma seespidiselt, siis see paistab ka välja ja tekib hea ring, oled enesekindlam ja saad hiljem ka aru, et sinu muretsemine ei vii teid kumbagi ega ka teie suhet edasi.
4
Tea, kes sa oled. Selliste suhteid laastavate tunnete põhjused tulenevad tihti inimeste eneseteadlikkuse puudumisest. SWOT analüüs enda kohta võiks aidata pidepunkte seada. Võrdle seda orienteerumisega, selleks, et liikuda edasi, pead teadma, kus sa parasjagu oled.
5
Ja muidugi rääkimine. Kui sa tunned, et sa ei suuda kuidagi oma kartustest jagu saada, räägi oma kaaslasele sellest. Isegi kui tema on sinu selliste tunnete põhjustaja on alati hea rääkida oma mõtetest. Tõenäoliselt saad kinnitust, et su sellised tunded on põhjendamatud.

Nipid ja hoiatused

  • Nii tegutsedes hoiad tõenäoliselt ära palju põhjendamatuid tülisid

Kommentaarid