Kuidas Vältida Tundmatute Võtmete Probleemi

Kirjutas Marek
Article2896588408NP1bLn

 (5 korda hinnatud)

Enamus kodudes on olemas suur kimp võtmeid, mis on märgistamata ja kõik segamini. Sa oled proovinud neid igale poole aga nad ei sobi mitte kuhugi. Ilmselt hoiad sa neid alles, nii igaks juhuks, äkki läheb tulevikus vaja. Siin on väike nõuanne kuidas vältida "Müstiliste võtmete" sündroomi.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • väike märkmik, pliiats
1
võtmekapp
Võtmekapid, kindlasti meeldib meile mõelda, et me paneme sildi iga võtme juurde, mis kapis on ja hoiame kõik võtmed just neile ette nähtud kohtades. Kahjuks meil saavad peagi väiksed sildid otsa või lihtsalt unustame silte teha. Isegi märgistatud võtmes kaotavad vahest enda sildi ja tekib jälle "Müstilise võtme" sündroom.
2
märkmik Muretse endale väike märkmik, mis mahub täpselt sinu taskusse. Võibolla on sul kodus isegi märkmik juba olemas. Kui ei ole siis sobib ka Maximast ostetud kõige odavam märkmik. Kirjuta märkmiku esikaanele suurte tähtedega sõna VÕTMED.
3
võtme pilt Igakord kui sa muretsed endale koju uue võtme võta välja märkmik, kuhu peale on kirjutatud VÕTMED. Joonista sinna sisse enda võtme kuju ja kirjuta võtme juurde kuhu lukuaukku see võti sobib. Ära unusta märkmiku lisamast uut võtit, mida sa endale muretsed.
4
Ma soovitan hoida võtmete märkmiku kapis, kus asuvad kõik "Müstilised võtmed". Siis kui tekib probleem et ei tea kuhu mõni võti kuulub saab alati märkmikust järgi vaadata.

Kommentaarid

Marek

Marek

Medal_silver_2 Algaja 120 punkti

Kategooria: Kodu ja aed