Kuidas Vältida Vigastusi Liigutades Raskeid Asju

Kirjutas Marek
Article1038591434gkM3di

 (6 korda hinnatud)

Inimesed kolivad pidevalt. Mida rohkem aeg edasi, seda rohkem mööblit ja muid asju elamisse koguneb. See võib teha kolimise üsna raskeks. Siin on mõned väiksed nõuanded, et vältida vigastusi, kui liigutad raskeid asju.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Keskmiselt lihtne
1
Liigu aeglaselt. Kui ühe päevaga ei saa valmis, siis on alati olemas mõni teine päev , et asi ära lõpetada. Sinust ei ole kellelegi kasu kui sa vigastad ennast asju liigutades.
2
Ära pinguta üle. Lükka enda ego kõrvale kui hakkad liigutama raskeid asju või tassid asju trepidest üles või alla. Liiga raskete asjade tassimine võib olla väga ohtlik ja mõned saadud vigastused võivad olla isegi püsivad.
3
tõstmine
Tõsta õigesti. Maast tõsta asju üles kasutades jalalihaseid, mitte enda alaselga, et vältida vigastusi. Seda tuleks kindlasti teha tõstes raskeid asju ja see reegel tuleks endale kindlasti meelde jätta. Sinu jalalihased on kõige tugevamad lihased sinu kehas ja neid tuleks kasutada alati ennem kui hakkad kasutama enda selga.
4
Tee puhkuseid. Asjade liigutame põhjustab higistamist ja liigne higistamine võib põhjustada suurt vedeliku kaotust sinu kehas. Katsu püsida ühtlase kehatempetatuuri juures ja tee puhkusid asjade liigutamise vahel. Nii säästad jõudu ja vastupidavust !

Kommentaarid

Marek

Marek

Medal_silver_2 Algaja 120 punkti

Kategooria: Kodu ja aed