Kuidas Windows Installer Cleanup Utility Abil Vigane Install Korda Saada

Kirjutas teadja

 (2 korda hinnatud)

Töötasid arvutiga ja hakkasid uut programmi installima, kui ühtäkki juhtus midagi (vool kadus, arvuti kiilus kinni vms) ja installimine ebaõnnestus. Nüüd on sul poolikult installitud programm ja kui sa proovid teda uuesti installida, siis sul see ei õnnestu, samuti kui proovid teda Add/Remove programs kaudu eemaldada, siis see ka ei õnnestu. Samuti võib sul olla probleemiks vana programmi eemaldamine, sest selle programmi (des)installeerimiseks vajalikud failid on rikutud või kadunud. Sellistel puhkudel võib abiks olla Windows Installer CleanUp Utility, millega saab eemaldada programme, mis on installitud kasutades Windows Installer-it (.msi failid).

Juhised ja sammud

Raskusaste: Keskmiselt lihtne

Vajalikud asjad

  • internet
  • õigused installida programme arvutisse
2
Tegemist on .exe failiga, käivita see. Kui avanes installimise dialoogiaken vajuta Next, järgmises aknas pane mumm "I accept the License agreement" ette ja vajuta Next, vajuta uuesti Next (nüüd hakkab installiprotsess), lõpuks vajuta Finish.
3
Käivita Windows Installer CleanUp Utility Start menüüst (Start -> Programs -> Windows Install Clean Up)
4
Vali nimekirjast programm, mille installerit soovid oma masinast eemaldada, et saaks installi uuesti alustada (tee siniseks) ja vajuta Remove. Arvuti küsib kinnitust, et kas soovid ikka eemaldada, vajuta OK. Nüüd võid proovida uuesti installida, mis soovisid.

Nipid ja hoiatused

  • Windows Installer Cleanup Utility ei eemalda programmi ennast vaid ainult installifailid, et saaksid installi uuesti otsast alustada.

Kommentaarid

teadja

teadja

Medal_silver_2 Algaja 494 punkti

Kategooria: Arvutid