Kuidas Outlookis Allkirja Koostada (Outlook 2003)

Kirjutas Toomas
Article840835527e5bMF7

 (4 korda hinnatud)

Kui saadad päevas Outlookiga mitmeid kirju, on lihtsam lisada neile juba eelnevalt koostatud allkiri, selle asemel, et igale kirjale enda andmed uuesti juurde tippida. Kuidas Outlookis enda isiklikku allkirja koostada? (selles õpetuses räägime Outlook 2003-st, teistes väljalasetes käib koostamine üsna sarnaselt)

Juhised ja sammud

Raskusaste: Keskmiselt lihtne

Vajalikud asjad

  • Outlook
  • töötav meilikonto outlookis
1
Outlooki suvandidesse liikumine. Käivita Outlook ja vali menüüst Tööriistad -> Suvandid (Tools -> Options).
2
Outlooki suvandite aken. Vali sakk Meilivorming ja sealt nupp Signatuurid (Signatures)
3
Uue signatuuri loomisele liikumine. Uue signatuuri loomiseks vajuta nuppu Uus.
4
Step15890510869Hlqdw Anna signatuurile nimi (nt minu allkiri) ja vajuta Edasi.
5
Allkirja koostamine. Avaneb aken, kus saad allkirja koostada. Saad muuta teksti stiili, selleks tee aktiivseks tekst (vali tekst), millist muuta soovid ja vajuta nupul Font, kust saad valida suurust, värvi ja teksti stiili.

Üldevinud allkirjastiil on, et allkirjas on järjest: nimi, amet, asutus, telefon, mailiaadress ja veebileht, kui on, kuid kuna see on sinu allkiri, siis tee see selline, nagu just parasjagu soovid. Kui allkiri koostatud, vajuta nupule Valmis.
6
Word allkirja redaktorina. Täpsemaks redigeerimiseks võib vajutada eelmises aknas nupul Redigeeri täpsemalt, siis avab rakenduse (kui on installitud Word, siis Wordi), kus saab allkirja meelepärasemaks kujundada. Allkirja salvestamiseks vajuta nupul Salvesta ja sulge see Wordi aken.
7
Valmis allkiri. Kui allkiri salvestatud, näed vastloodud allkirja ka allkirjade aknas (siin näites nimega Nimetu). Seda saad muuta vajutades Redigeeri. Praegu vajuta menüüst väljumiseks OK.
8
Allkirja lisamine kirjale. Kirjale allkirja lisamiseks alusta kirja koostamist, vii kursor teksti lõppu (et allkiri ilmuks teksti alla) või kohta, kuhu soovid allkirja lisada, ning kirja ülevalt servast menüüst vali Lisa -> Allkiri -> sinu allkirja nimi.

Nipid ja hoiatused

  • Allkirju saad Outlookis salvestada mitu ning siis vastavalt vajadusele lisada neist sobivaim igale kirjale.

Kommentaarid

Toomas

Toomas

Medal_bronze_2 Veteran 2 564 punkti

Kategooria: Arvutid