Kuidas Oma Treeninguga Algust Teha Ja Selle Juurde Püsima Jääda

Kirjutas affirmative
Article3817001203TRUBDh

 (15 korda hinnatud)

Kas oled leidnud ennast põhjusi toomas, miks täna trenni ei jõua või lubamas tulevikus treeninguga alustada, kuid oled juba natuke ülekaaluline? Ära muutu maailma raskeimaks inimeseks vaid hakka ennast kohe liigutama! Olen aus, sest mulle läheb korda, kuidas inimesed välja näevad ja eelkõige ennast tunnevad - rasva naha alla on kergem koguda kui sellest lahti saada. Kui järgneva põhjal trenni tegema hakkad, siis peagi leiad sa, et naeratad juba palju rohkem ja tunned elust suuremat rõõmu! PS! Artikkel on mõeldud ainult neile, kes soovivad oma sportlikku vormi parandada.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • eesmärkide püstitamise ja saavutamise võime
  • füüsilise liikumise nautimisvõime
  • kadedus - vormis inimeste peale
  • sihikindlus
  • soov ennast vormis hoida
  • tahtejõud
1
Tee trenni mida sa naudid! Kui midagi sulle meeldib, on reaalne, et sa ka selle juurde jääd või tagasi tuled. Kõik trennid ei piirdu võimlaga - mine rattaga sõitma, uisuta uisurajal (rullikutega suvel, talvel päris uiskudega), sõida rulaga, uju, mine vutitrenni, tantsima või matkama! Asja võlu on nautimine - kui sa seda naudid, siis tahad sa seda veel ja vorm tuleb!
2
Pühendu. Ära tee lihtsalt lubadust endale, vaimselt. Võta märkmik, päevik, kirjuta trennide eesmärk üles ja ka mingi ajalimiit, millal soovitud tulemust näha soovid. Tee leping endaga ja pane sinna ka allkiri alla! Iseendale sa ju vastu ei hakka.
3
Ära ürita liiga kiiresti tulemusi saavutada. Kui sa pole iialgi trenni teinud varem või on ikka terve igavik viimasest liigutamisest möödas, ära siis arva, et sa suudad kohe hakata endistviisi maksimumiga treenima (kuus päeva nädalas). Alusta tasakesti, kahe - kolme pooletunnise aeroobse tegevusega (sörk, jalgratas) nädalas. Kahe nädala pärast võiksid lisada juba 1-2 raskustega tehtavat harjutuste korda nädalas. Alusta rahulikult ja ära pelga aeglast edasiminekut - pelga üldse mitte edasiminekut või veel hullem, tagasiminekut!
4
Levita sõna. Ütle kõigile, et alustasid jälle treeningutega. Anname endast alati rohkem, kui mõtleme, et keegi vaatab või jälgib meid. Ära hakka kõigile tüütult peale käima muidugi oma jutuga, anna lihtsalt teada, et asjad on sedasi, et sinu poolt valitud kuupäevaks oled sa supervormis. Ei ole midagi hullu ka, kui palud neid, et kui nad näevad, et sa hakkad luusima kõrvale trennist, siis julgustaksid sind ikka trenni poole tagasi vaatama.
5
Graafikud välja! Võid ennast kaaluda - kuigi keha mass ei ole alati kõige täpsem vormi mõõdupuu - siiski pane kirja oma kaal ja kehamassi indeks. Millalgi on sul väga hea meel tagasi vaadata sellele, kust sa alustasid.

Mõõda ka puusi, taljet, reisi ja kaela, need mõõdud on palju täpsemad ja kajastavad otseselt su väljanägemist ning need on mõõdud, mille vähenemine sulle enim rõõmu võib valmistada.
6
Õpi sööma! Kui sa tahad kaalu langetada, siis on sul tingimusteta kohustuslik tervislikult toituda. Õpi see selgeks. Ära lasku dieetidesse, nende viga on see, et kui sa need lõpetad, laskud tavalise toidu juurde tagasi, mida sa enne sõid. Hari ennast ja jälgi, mis sa sööd, pidevalt. Kui see liiga karm tundub, siis pühapäeval võid süüa mida soovid, teised nädalapäevad hoia ennast rööpas!
7
Joo! Vee joomine on absoluutselt üks parimaid asju, mis sa oma kehale teha saad! See muudab su naha säravaks ja viib jääkained kehast välja. Abiks on ta ka treeningul - et sul jõudu jätkuks, pead sa jooma! Alati võta trenni jooki kaasa.
8
Lõbutse! Trenn ei ole lõbus, kui sa koguaeg pingsalt mõtled, et ei tea millal ma juba saledaks saan? Võta ennast kokku, loe anekdooti ja vaata filmi trenažööril higistades. Lõbu on asja võlu ja me teeme asju, mida tehes meil lõbus on palju parema meelega! Loo iseendale motiveeriv keskkond ja vaata, kuidas tulemused tulevad - nautides!

Nipid ja hoiatused

  • Alternatiivtreening ehk lihtsalt aktiivne eluviis on variant, mida kindlasti kaaluma peaksid. Rohkem aega vabas õhus ringi liikudes annab sulle energiat ja elujõudu, lisaks põletab ülearust energiat su kehast.
  • Kui pole aega trenni teha, siis jaluta tööle ja tööl trepist üles. Tee istukiletõuse, kui vaatad telekat, hambaid pestes tee pöiale tõuse - ühesõnaga leia mooduseid, kuidas ennast liigutada igapäevaelus.
  • Kui sul on mõni tugev motivaator (näiteks suitsetamisest loobumine), siis on topeltoluline keerata elus uus leht ja hakata teistmoodi - õigesti - elama.
  • Lihtsalt võimlas olemine sind vormi ei vii, keskendu seal eesmärgile.
  • Premeeri ennast aeg-ajalt millegagi (kuid mitte liiga tihti).
  • Räägi treenerile oma eesmärgist. Kui ta su ära on kuulanud, annab see sulle motivatsiooni, vahet pole isegi, kas ta nõu annab või ei (usu, töötab).
  • Treeningutega alustamine on sinu enda vaba valik - sa kas teed seda või ei tee!
  • Trenni peaksid enda igapäevarutiini sisse harjutama. Sa hakkad endast palju rohkem lugu pidama, kui sa tead, et sa suudad sellel rajal käia, sest paljud valivad seda mitte teha.
  • Trennisõber oleks hädavajalik.
  • Tuleta endale pidevalt meelde oma eesmärki. Siis sa tegutsed vastavalt päevast-päeva.
  • Uuri, mis on intervalltreening, see võiks anda parimaid tulemusi fitnessi suunas.
  • Ära loobu kui ei näe kiireid tulemusi! Sul läheb ca 8 nädalat korralikku trenni, enne kui sa hakkad märkama, et midagi on teistmoodi. Lihased ei kohane nii kiiresti uue elustiiliga, samuti rasva ei saa kiiresti kehast välja põletada. Ole jätkusuut
  • Alusta rahulikult, et ei tekiks ületrenni ega vigastuste ohtu, mõlemal juhul võid ennast tõmmata treeningutest pikemaks ajaks eemale, mis kogu eesmärgi saavutamise lörri ajada võib. Rahulik algus on alustajale kohustuslik. Lase kehal harjuda.

Kommentaarid