Kuidas Saada Oma Automaat Akna Nupp Korda

Kirjutas thor

 (1 kord hinnatud)

Kas teil on olnud nii, et kui aku on autol pikalt maas või aku on tühi olnud ning enam handsfree klaasi allalaskmine ei tööta vaid peate nuppu kas siis all või üleval hoidma? Selleks on ka järgmine õpetus - kuidas saab see korda, kuid mitte alati, viga võib ka mujal olla või siis see käib teistmoodi.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne
1
Kui oled auto talveunest äratanud just ja ka aku külge pannud või täis laadinud, siis see tekitab selle, et auto aju teeb reseti ehk ta unustab asju ära nagu ka inimese peagi kui ei räägi nt mingit keelt, mida kooli ajal sai õpitud, siis võite aru saada mõne aasta pärast, et te ei oskagi seda enam. Kuid autodel käib see kiiremini. Üldiselt jääb see 10minuti juurde kui aku klemme pole peal. Nii aga nüüd asja juurde - istuge autosse, keerake süüde sisse, kontrollige, et aken on kinni.
2
Nüüd aga vajutage nuppu nii alla kui ta läheb ja hoidke peal, isegi kui aken all, hoidke näppu ikka all kuskil 10 sekundit (isegi 5 sekundist peaks piisama).
3
Tehke vastupidi ka tõmmake nuppu nii ülesse kui saab ja samamoodi kui aken sõidab üles siis hoidke nuppu endiselt siis sama aeg üleval.
4
Kontrollige oma tulemust - vajutage nuppu täiesti alla ning vaadake, kas aken sõidab ise alla või mitte. Nii tuleb ka akna ülessõidu puhul kontrollida.

Nipid ja hoiatused

  • Süsteem võib ka teistmoodi toimida ehk kui aken on kinni siis ehk peate alguses nuppu üleval hoidma ja lugema sekundeid ja siis alla, aga vahet pole isegi mõlemat moodi tegemine ei võta rohkem aega kui mõni minut.

Kommentaarid

thor

thor

Medal_silver_1 Uustulnuk 66 punkti

Kategooria: Autod