Kuidas Valida Spordirinnahoidjat

Kirjutas krants
Article1713488785D43UpG

 (4 korda hinnatud)

Kas eelistada rinnahoidjat või toppi? Rinnahoidjad on tavaliselt mõeldud suuremale büstile, nende toestus on tõhusam. Eriti head on materjalid, mis sisaldavad Coolmax`i ja X-Staticut. Need ei lähe trenni tehes märjaks ning lasevad kehal hästi hingata.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne
1
Õlapaelad peaksid olema paksenditega – sel juhul ei suru miski õlga ega jäta ebameeldivaid lohukesi. Hea oleks, kui õlapaelad käiksid selja pealt risti. Rinnahoidja ei tohiks kindlasti liiga ümber olla – rõhk on korvi tehnoloogial, mis toestab rinda, aga mitte tema elastsusel. Toestav rinnahoidja peab olema seljas mugav, mitte ahistama. Need pakuvad leevendust ka valulike rindade puhul.
2
Kuidas valida toppi? Hea oleks, kui haagid on külgedel – siis pole midagi ebamugavat seljal torkimas, kui näiteks maas võimlete. Jällegi väga olulised on materjalid – Coolmax ja X-Static on nüüdisaegse spordirõivatööstuse parimad lahendused.
3
Topp ei tohi rindade alt pigistada, kuid samas peab tunne olema kindel ja mugav. Kasuks tuleb võimalus topi suurust reguleerida. Näiteks joostes on olulisem tugevam toestus kui jõusaalis.

Kommentaarid

krants

krants

Medal_silver_3 Entusiast 628 punkti

Kategooria: Mood ja ilu