Kuidas Philips SRU 5130 Universaalpulti Programmeerida

Kirjutas Toomas
Article679260134R4W6aI

 (7 korda hinnatud)

Kui ostad enda telerile/videomakile/dvd mängijale universaalpuldi, tuleb seda programmeerida, et seadmed tunneksid temalt tulevad käsklused. Kuidas universaalpulti programmeerida?

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • DVDmängija
  • pult
  • televiisor
  • videomakk
1
Lülita seade sisse originaalpuldist või seadme pealt. Proovi, kas universaalpuldi nupud töötavad. Kui ei tööta, tuleb pult programmeerida. Programmeerime puldi TV näitel.
2
Lülita TV sisse ja pane peale kanal nr 1.
3
Vajuta ja hoia puldi peal all nuppu TV nii, et TV nupp vilgub 2 korda.

* Kui nupu all tuli põlema ei lähe, kontrolli patareisid.
4
Vaata Philipsi puldi vastavast manuaalist järgi enda seadme margile vastav kood. Pane tähele, et koodid on vastavalt seadme tüübile (TV, videomakk, DVD-mängija) erinevad. See neljakohaline kood tuleb nüüd puldi numbriklahvidelt sisestada. Vaata kood siit, alates lk 80

* Pärast koodi sisestamist peaks TV nupp vilkuma 2 korda korrektse sisestuse puhul. Kui vilgub rohkem läks midagi valesti ja pead uuesti alustama.
5
Nüüd hoia all punast Stand-By (väljalülitamise) nuppu puldil seni, kuni TV lülitub välja. Seejärel kohe lase nupust lahti. Nüüd peakski olema pult seadistatud.

Nipid ja hoiatused

  • Pult ei käivita telerit punasest Stand-by nupust, teleri käivitamiseks tuleb vajutada programmivahetuse nuppu või numbriklahve.

Kommentaarid

Toomas

Toomas

Medal_bronze_2 Veteran 2 564 punkti

Kategooria: Elektroonika