Kuidas Covertoplist.Com Portaalis Muusikukarjääri Edendada

Kirjutas Toomas
Article2845611238CkE0jP

 (5 korda hinnatud)

Cover Toplist on muusikaentusiastidele suunatud veebileht, kus inimesed, kes on laulnud või pilliga mänginud mõne coveri ja selle üles filminud, saavad selle lisada teiste kaverite hulka, et välja selgitada parimad. Listis olemine, kuid ennekõike selle tippu sattumine võib positiivses suunas mõjutada karjääri.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • arvuti
  • e-maili aadress või Facebooki konto
  • internet
  • kaveri video YouTube's või Vimeos
  • musikaalsus
1
YouTube logo Salvesta video sellest, kuidas laulad järgi tuntud laulu (coverdad) ja laadi see üles Youtube-i. Rohkem tähelepanu võidavad tuntud laulud, eriti need, mis on hetkel aktuaalsed ja edetabelite tippudes. Alternatiivina saad kasutada ka Vimeo videokeskkonda videote üleslaadimiseks.
2
Cover Toplist lehe märk Mine Cover Toplist lehele ja logi sisse / loo konto. Sisse saad logida nii Facebook login nuppu kasutades (sisselogimine ühe klikiga kui on olemas Facebooki kasutaja) kui ka uut kasutajat e-maili aadressi kaudu registreerides.
3
Covertoplist.com kaveri lisamine Oma konto halduses olles sisesta oma kaverite videod Cover Toplist kataloogi. Vajuta nupul +Add a new cover, võta Youtubes ette oma üleslaaditud video, kopeeri video link kaveri lisamise aknas vastavasse kasti, täida ülejäänud väljad ning vajuta Add Cover (vt pilt).
4
MySpace-i ikoon Lisa enda kontaktandmed, neid näidatakse jooksvalt kõikide sinu videote kõrval. Võimalus on enda profiilile lisada YouTube-i kanali link, Twitteri konto link, Facebooki lehe või konto link, enda kodulehe link, Bandcamp.com kasutaja link, LinkedIn profiili link, MySpace lehe link. Kui oled lingid profiilil märkinud, on võimalus saada rohkem kontakte või külastusi enda kanalitele.
5
Eristu teistest! Ole aktiivne, loo positiivsust, kiida teisi ja hinda teisi. Ole aktiivne. Aktiivsus toob sind esile. Hinda ja kommenteeri teisi, kiida kui näed head esinejat, loo uusi tutvusi. Harva piisab vaid lootmisest, et sind avastatakse. Pea meeles, et kõik mis teed, on sinu bränding, ole tark ja teadlik enda maine kujundamisel.
6
Link lehele best cover songs.

Nipid ja hoiatused

  • Cover Toplist kajastab ülemaailmselt tuntud muusika covereid, seega ka lehe külastajad (sinu videote vaatajad) on maailma eri paigust.
  • Ole aktiivne nii lehel kui väljaspool, et enda coverile saada paremat hinnet. Kutsu enda sõpru ning sõbrusta lehe kasutajatega.
  • Coverit võib laulda ja esitleda vaid oma tarbeks.
  • Kui coveri tegemisega kaasneb raha teenimise soov, tuleb coverile hankida litsents. Külasta Cover Toplisti ning sobivas kohas näidatakse võimalust, kuidas cover legaliseerida ja kõik õigused sellega raha teenida omandada.

Kommentaarid