Kuidas OpenOffice-ga Staroffice (SDW) Faile Avada

Kirjutas Toomas
Article2314403214Y91HXh

 (1 kord hinnatud)

StarOffice faililaiendit SDW suudab OpenOffice suurepäraselt avada. Kuid pane tähele, kui intallid OpenOffice vaikeinstalliga, siis ta seda siiski ei tee.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • admin õigused arvutis
1
Open Office Lisade installimine Installi OpenOffice kõikide lisadega. Kui OpenOffice on juba arvutisse installitud, mine Programmide lisamise/eemaldamise menüüsse (Control Panel -> Add/Remove programs), tee OpenOffice aktiivseks ning vali Muuda, saad lisada komponente, mis soovid, et OpenOffice installiga peale pandaks. Aktiveeri kõik valikulised komponendid (määra "see installitakse").
2
Open File OpenOffice .sdw fail Käivita kontrolliks OpenOffice, vali Open a document ning kontrolli, kas failitüüpide rippmenüüs on olemas .sdw laiend (StarOffice dokument). Neid peab seal olema mitu, StarOffice eri versioonide jaoks.
3
Kui .sdw faililaiend on Open dialoogis olemas, saad avada .sdw dokumenti. Piisab kui lihtsalt topeltklõpsuga avad, sest OpenOffice paneb end vaikimisi .sdw laiendiga failide avajaks. Kui seda siiski ei juhtu, määra programm, millega soovid .sdw faile avada, tehes sellel failil paremklikk ning menüüst Open With määrates OpenOffice selleks programmiks, millega edaspidi arvuti .sdw faile avab.

Autor.

Nipid ja hoiatused

  • OpenOffice on tasuta tarkvara.

Kommentaarid

Toomas

Toomas

Medal_bronze_2 Veteran 2 564 punkti

Kategooria: Arvutid