Kuidas Facebooki staatused automaatselt Twitterisse saata ja vastupidi

Kirjutas Toomas
Article344753721Hh3UlB

 (1 kord hinnatud)

Kui soovid Facebooki ja Twitteri kontod ühendada, et Facebooki staatuseuuendused kuvataks automaatselt Twitteris ning ka Twitteri staatuseuuendused kuvataks automaatselt Facebookis, tuleb teha ühendamise toiming mõlemast kohast, nii Twitterist kui Facebookist.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • Facebooki konto
  • Twitteri konto
1
Twitteri postituste saatmine Facebooki Twitteri ühendamine Facebookiga. Et Twitterisse lisatud postitused ilmuksid automaatselt ka sinu Facebooki seinale, pead Twitteril lubama seda sinu Facebooki seinale teha:

1. logi Twitterisse sisse
2. ülevalt paremalt profiili nupust avanevast menüüst vali Settings
3. avanenud lehelt vasakult servast menüüst vali Profile
4. kerides allapoole leia nupp Post your tweets to Facebook, vajuta sellel.
5. avaneb aken, kus pead Twitteril lubama teha toiminguid sinu FB kontole. Vajalik on kindlasti lubada sinu seinale postituste lisamine, teised võid keelata, kui ei soovi.
6. Salvesta ning rakendus ongi autoriseeritud, vastav kinnitus ilmub sinu Twitteri profiilil.

Kui Twitter on saanud õiguse sinu nimel Facebooki postitada, ilmuvad edaspidi sinu Twitteri staatuseuuendused automaatselt ka Facebooki seinal.
2
Facebooki uuenduste saatmine Twitterisse Facebooki ühendamine Twitteriga. Et Facebooki seinale lisatud postitused ilmuksid automaatselt ka sinu Twitteri seinale, pead Facebookil lubama seda sinu Twitteri seinale teha:

1. logi Facebooki sisse
2. mine aadressile https://www.facebook.com/twitter/
3. leia oma konto kõrvalt nupp Link Twitterile
4. avanenud uuel lehel leia nupp Authorize app, vajuta sellel.
5. kui pead Twitterisse sisse logima, logi sisse pakutud aknas, kui juba olid sees, toimub rakenduse autentimine kohe.
6. Rakendus ongi autoriseeritud sinu nimel Facebooki staatuseuuendusi Twitterisse postitama, vastav kinnitus ilmub sinu Twitteri rakenduse Facebooki lehel.

Pea meeles, et Twitterisse lähevad Facebookist ainult need staatuseuuendused, millel oled märkinud, et need on "Public" ehk kõigile nähtavad.
3
Lisaks enda isiklikule Twitteri kontole/Facebooki lehele on võimalik sarnaselt siduda ka enda brändi/toote vms Twitteri leht temale vastava Facebooki fännilehega, selleks lubatakse ühendamise ajal valida, millise lehega soovid millist kontot siduda.

Autor.

Nipid ja hoiatused

  • Kasutades Twitteris postitamisel hashtag-e (nt #kuidas) ilmuvad nad Facebookis lihtsalt tekstikujul, mitte nagu Twitteris lingitud märksõnana, ning võivad inimestes tekitada esialgu arusaamatust.
  • Twitteri postituse maksimumpikkuseks on 140 tähemärki. Kui Facebooki staatuseuuendus on pikem, lühedatakse see automaatselt enne Twitterisse postitamist.

Kommentaarid

Toomas

Toomas

Medal_bronze_2 Veteran 2 564 punkti

Kategooria: Internet