Kuidas kaalust alla võtta

Kirjutas Syda3
Article308017340g3s3pm

 (3 korda hinnatud)

Kaalust alla võtmine on üks raskeimaid asju, vaid vähesed saavad sellega edukalt hakkama. Teoreetiliselt on see aga väga lihtne, tuleb kulutada rohkem kaloreid kui sööd.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • Tahtejõud
1
Arvesta välja söödud kalorid. Olenevalt vanusest, soost ja kaalust, kulutad Sa päevas keskmiselt 2000-2500 kalorit. Et võtta kaalust alla, tuleb süüa 500 kalorit vähem kui kulutad. Väldi hilisõhtuseid söömahoogusid. Kui kuidagi söömata ei saa, vali väheste kaloritega toite, mis täidavad hästi kõhtu.
2
Liigu palju. See ei tähenda, et pead hakkama iga päev tunde trenni tegema. Piisab sellest kui asendad mõned lühemad autosõidud jalutuskäiguga või tuled bussilt üks peatus varem maha. Aiatööd ja koristamine on ka ideaalne trenn, mis kulutab palju kaloreid ning tulemus on kohe näha (korras toad, ilus aed).
3
Joo palju vett ja rohelist teed. Parim oleks juua päeva jooksul 2 liitrit vett ning hommikul ja õhtul tassike rohelist teed ilma suhkruta. See aitab kaasa ainevahetuse kiirendamisele ning rasvade põletamisele.

Nipid ja hoiatused

  • Alusta tasapisi. Vähenda oma tarbitud toidu hulka vaid veidike ning liigu ainult veidike rohkem. Väikesi muudatusi on lihtsam ellu rakendada ning nendest ka kaua kinni pidada.
  • Ära nälgi. Siis läheb organism säästureziimile ning soovitud kaalu langust ei toimu.

Kommentaarid

Syda3

Syda3

Medal_silver_1 Uustulnuk 26 punkti

Kategooria: Tervis