Kuidas valida köögimööbel

Kirjutas koogimoobel

 (0 korda hinnatud)

Köögimööbli pakkujate turg on Eestis väga konkurentsitihe ja paljude erinevate pakkujatega. Aitamaks teha sellel turul parem valik, lisasime meie arvates tähtsamad punktid, mida peaks jälgima köögimööbli valikul. Meie erinevad nõuanded annavad teile parema ülevaate, mida täpsemalt vaadata köögitehnika lõplikult ostmisel ja millega enne arvestada kui ulatate oma raha müüale.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne
1
* Perekond - tuleb arvestada, et köök on tihtipeale teie elamise süda ja kogu perekonna kogunemispaik. See tähendab ka lapsi. Lastel on ma nõudmised ja nende olemasolul pead arvestama lisaruumile, mis kulub nendele meelepärase köögitehnika soetamise
2
Köögiseinad - tapeeti toon, pliidi asukohta seina suhtes, köögilaua asukoht ja palju teisi faktoreid võib põhjustada seinakatte alalõpmata määrdumise ja erinevaid probleeme. Ärge vaadake köögimööbli valimisel ainult selle disaini. Jälgiga ka kus hakkab olema köögitehnika, millised võivad olla potentsiaalsed ohud söögitegemisel hoogu sattumisel kohata raskesti koristatavaid tagajärgi.
3
Köögimööbli materjal - võite küll arvata, et teie köögimööbli materjal ei oma suurt tähtust teie tervisele. Tihitpeale juhtub aga vastupidi. Köögimööbel võib mõjutada teie köögiõhu kvaliteeti. Näiteks formaldehüüd on tugeva lõhnaga aga samas värvitu kaas, mida kasutatakse mööbli tootmisel. Selle kontsentratsiooni tõusmine võib tihtipeale põhjustada silmade ja hingamisteede limaskestade ärritusi. Euroopa liidu direktiivid on seadnud küll selle hulkale piirangu toodetes aga olge ettevaatlik mujalt ostetud mööbli osas.

Rohkem artikleid meie lehel Köögimööbel ja köögitehnika.

Kommentaarid

koogimoobel

koogimoobel

Medal_silver_1 Uustulnuk 10 punkti

Kategooria: Kodu ja aed