Kuidas alustada Hiina pokkeri mängimist

Kirjutas raidot
Article626051913h849LZ

 (1 kord hinnatud)

Viimastel aastatel on komeedina pokkerimaailmas laineid lööv uus pokkeri mänguformaat nimega Hiina pokker. Kiiretempoline ja intrigeeriv pokkeriliik on Soomest alguse saanud juba eelmise kümnendi keskpaigas. Oma suurima populaarsuse tõusu tegi Hiina pokker hoopis Venemaal. Huvitava ajalooga mäng on aga kõigile pokkerisõpradele kohustuslik õppimine. Eesti juba aastast 2012 kaughasartmängu tegevusluba omav Leedu ettevõtte TonyBet on maailma esimene online pokker'i keskkonda, kes võimaldab antud pokkeri mänguformaati ka online's mängida. Kirjeldame kohe, kuidas.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne
1
Maailmas kui ka Eestis ainukesena pakuvad Hiina pokker mängimise võimalust erinevad keskkonnad. Leia seega suurepärane ja usaldsuväärne ettevõtte oma esimesteks sammudeks õppimaks Hiina pokkerit. Tarkvara Hiina pokkeri mängimiseks leiab online kasiinode kodulehtedelt. Mitmed online kasiinod pakuvad lisaks Hiina pokkerile ka teisi mänge nagu näiteks slotid, spordiennustus jne.
2
Tarkvara tõmbamiseks kasuta kas PC, iOS või Androidi seadet. Täpsema informatsiooni leiab "LAEN ALLA" nuppu alt, mis kirjeldab nõudmisi seadet ja nende tarkvaradele. Mobiili versiooni tõmbamiseks on veebi versioonis ka QR-kood skännimise võimalus, et jõuda otse Androidi ja iOS süsteemide äppide poodi.
3
Looge TonyBet konto. Sellega peate otsima lehekülje ülevalt osast "Registreeri nüüd!" nuppu. Registreerimine nõuab lisaks tavalistele elementaarsetele registreerimiseks vajalikele andmetele ka isiku tõestamist. Täpsemad õpetused on TonyBet'i e-mailides ja registreerimise sammude õpetustes.
4
Enne pokkeri mängima asumist lugege informatsiooni online kasiinode kodulehelt "Kuidas mängida Hiina pokkerit?" ja "Mängu reeglid". Oluline on teada Hiina pokkeri kohta, et mängijate tasemevahe on selles mängus väga suur. Paljude mängijate tase on väga kõrge aga paljud mängijad teevad alles selles mängus oma esimesi samme. Samuti võrreldes Texas Holdemiga on Hiinas pokkeris õnnefaktor suurem.

Kommentaarid

raidot

raidot

Medal_silver_2 Algaja 240 punkti

Kategooria: Internet