Kuidas valida hotell Tallinnas

Kirjutas raidot
Article3092698071KHYxjV

 (3 korda hinnatud)

Enamus hotellid Tallinnas asuvad kesklinnas või selle vahetusläheduses. Sealt õige hotelli valimine võib olla päris keerukas. Võimalusi on palju, pakutakse nii spaa teenustega hotelle, ööklubiga hotelle kui ka koos suure spordikeskusega hotelle. Lisaks hotellitüübile on paljudel majutusasutustel erinevad standardid mis määravad enamasti hinna. Õige valiku tegemisel peaks järgime järgmiseid põhimõtteid:

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne
1
Milline on sinu liikumisviis Tallinnas? Kõik hotellid Tallinnas ei asu kesklinnas. Tihtipeale on kesklinnast väljaspoole jäävate tubade hinnad palju odavamad. Kui te liigute ringi autoga, siis soovitatav on võtta hotell, mis asub kesklinnast väljaspool. Lisaks odavusele on nendel paremad parkimisvõimalused. Kesklinnas parkimine võib olla kohati päris kallis.
2
Millised on teie hotellis peatumise eesmärgid? Kui soovite puhata, siis soovitatav on võtta tuba mõnes spaa hotellis, kus lisaks majutusele saab käia veekeskuses ja saunades. Lisaraha eest saab endale võtta ka erinevaid hoolitsusi. Kui soovite ainult majutust ja rahu, siis soovitaks hotelle, mis ei asu vanalinnas, kus on palju lärmi. Kui soovite pidutseda, siis on parimad variandid vanalinnas või selle vahetusläheduses.
3
Kui suur on teie eelarve? Tihtipeale on see kõige tähtsam aspekt majutuse valikul. Kuna enamus hotellid Tallinnas asuvad kesklinnas, siis tihtipeale on odavamad hotellid kesklinnast väljaspool. Kui teie eelarve on paindlik ning te ei reisi autoga, siis parim variant oleks ikkagi võtta hotell kesklinna, kust saab igale poole liikuda ühistranspordiga. Alati võib ka õnne mängida ning minna hotellidesse ilma eelneva broneeringuta ning uurida hindasid. Tihtipeale lasevad hotellid oma hinnad tubade olemasolul õhtul alla. Seda aga siiski nädala sees, sest nädalavahetustel on Tallinna hotellid tihti väga täis.
4
Loe tagasisidet erinevatelt interneti lehtedelt. Arvestama peab, et tihti on hind ja kvaliteet paigas ning väga odava toa eest väga head teenust oodata ei saa. Oleme oma Hotellid Tallinnas leheküljel jaganud hotellid erinevat tüüpi (kvaliteetsed ja odavad hotellid, külaliskorterid jpm). Parima valiku tegemises on soovitatav on lugeda erinevatest keskkondadest hotellide hinnanguid. Kõige parem koht selleks on tripadvisor, kuhu kõik külastajad saavad jätta külastatud hotelli kohta tagasisidet. Lisaks leiab sealt pilte ning tihti ka hotelliesindaja kommentaare.

Külastades väiksema kotiga on mõistlik koti pakkimisel valida ka sobiv reisikomplekt või vajadusel lihtsalt mini deodorant
5
Olgu toodud näitena, et tõlkebüroo Eiffel Soomest Tallinnasse sõitnud kliendid soovisid ööbida mõnes vanalinna hotellis. Neil ei olnud eelnevat broneeringut, ent kuna nad astusid ühte vanalinna 5-tärni hotelli sisse hilisel õhtutunnil, maksid kaks tuba kokku vaid 80 €. Seega tõestab see näide edukalt, et alati ei pea soodsa hinnaga toa saamiseks hotellituba tingimata broneerima.

Kommentaarid

raidot

raidot

Medal_silver_2 Algaja 240 punkti

Kategooria: Reisimine

Sarnased artiklid