Foorumi postitused kasutaja Nana poolt

Videotöötlusprogrammidest tooks mõned ka:

Nero Vision Express

Käivitada fail NVE-3.1.0.11.exe. Filmide loomise programm Nero multimeediakomplektist. Lisaks sellele on võimalik installeerida menüüde mallide paketi: NVE3content.exe. Tasuta täiendus Nero Burning ROM omanikule.

DVD Decrypter

Käivitada fail SetupDVDDecrypter_3.5.4.0.exe. Programm DVD-plaatide kopeerimiseks arvuti kõvakettale. Tasuta.

Auto Gordian Knot

Käivitada fail AutoGordianKnot.1.95.zip ja seejärel uuendus AutoGordianKnot.2.09.exe. Programm DVD-filmide konverteerimiseks DivX- või XviD-formaatidesse. Tasuta.


Vot nii palju

Blank
Paar tasuta pilditöötlusprogrammi:

IrfanView

Käivitada fail iview400_setup.exe. Väga lihtne ja kiire tasuta pildivaatur. Tasuta.

Picasa

Käivitada fail picasa2-current.exe. Väga hea tasuta pildikoguhaldur lihtsamate pilditöötlusvõimalustega. Saab kasutada ka veebigalerii loomiseks. Tasuta.

FastStone Capture

Käivitada fail FSCaptureSetup42.exe. Hea tasuta ekraanipildistaja. Tasuta.

Adobe Photoshop Album SE

Käivitada fail Photoshop_albumSE_en_us_320.zip. Pildikoguhaldur. Tasuta versioon programmist Adobe Photoshop Album. Väga mugav piltide skaneerimisel negatiividelt ja piltide laadimisel digikaamerast. Tasuta.

Blank
Reisimine » Kus oled käinud reisimas?
Pole väga palju reisinud aga Kreeka, Kreeta, Rhodos,Hispaania, Türgi,,lähematest Gruusia, Armeenia, Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Taga-Karpaatia... sutsaki Valgevenes ja muidugi ka suurel Venemaal ...ja ilmselt veel mõni jäi ütlemata.. on käidud-oldud. Kiidan taevani Kreekat ja Kreeka toitu-jooki-inimesi. Armunud olen surmani Kreeta saarde. Soovitan kindlasti ära käia. Kui ükskord omad asjad siin ära ajan, kolin sinna... mõneks aastaks. Kindlasti soovitus kõigile reisihuvilistele: iial ei tasu otsida seda konservturismi, võta mingi auto( vahet pole, milline, ise olen sõitnud mingi Fiati "punniga" või mis iganes), põruta kusagile külla, joo kohalikus kõrtsis külameestega üks jook ja aruta maailma asju, saad teada, mismoodi tegelikult seal elu-olu. Iial pole ma viitsinud osa võtta ekskursioonidest, ise leiad enda jaoks põnevat kui natuke asju uurid ja muidugi märksa odavama hinna eest. Vot nii! Aga ma arvan, et Eestiski palju avastamata paiku, nii, et naudime isamaa ilu eelkõige.
Parimat kõigile!
Blank
Kuidas.ee Vaba Foorum » Millega tegeled õpid-töötad?
... ja täiendan end ka õppides TÜ-s.
Blank
Kuidas.ee Vaba Foorum » Millega tegeled õpid-töötad?
Töötan, olen riigiametnik ja juba pikki aastaid.
Blank
Idee on geniaalne, olen nii mitmeski küsimuses targemaks saanud. Inimene õpib kogu elu. Tänud tegijaile!!!
Blank