Foorumi postitused kasutaja Nublu poolt

Üks teema, 3 postitust
Kuidas.ee uudised » Võida Jõuluvana!
Mul käis Jõulumees, sest, et olen võidumees!
Blank
Kuidas.ee uudised » Võida Jõuluvana!
Aitäh Teile!
Jaaa paljudele Neile,
kes aitasid mind
ju polnud kallis hind.
Ma tahan väga tänada sind,
sest kingitused ootamas on mind !:)

Ilusaid Jõule kõigile Teile!
Soovige nüüd seda ka Neile!:)
Blank
Pidu ja Lõbu » Parim pidu mida MÄLETAD! :)
Minul on meeles 1 silmapaistvam pidu, mis toimus ühes väikses, aga samas töökas külas Lüllemäel. Kohalik kultuurimajatädike pani kultuurimaja tuled põlema nagu seda poleks ammu tehtud ja lavale saadeti bänd, mis kandis nime Toomas Anni:). Peo teema oli siis seekord- Lõikuspidu. Dresscode- oli lõikuspeole vastav! Sõpradega otsustasime olla oma külale truud ja panime selga oma esivanemate uhked tööriided.
Riided läksid nagu valatult selga- ega me siis ohtu pelga! Astusime kultuurimaja uksest sisse nagu õiged mehed ikka- käes kena sõprusesnapsh ja tubli mahlapoiss teises käes. Istusime nagu kolm musketäri sõpruslauda, kus oli kuulda põnevaid seike traktoristidest ja kombaineriteks. Muidugi jutu jätkuks sai mekitud kurgusooja ja võibleibu M. Mõttuse stiilis kolmekordse singikihiga. Jutt meil jooksis nagu allikavesi!
Samuti ei saa mainimata jätta toredai tantse kallite naiskolleegidega. Hea muusika ja lustakas seltskond tegid olemise väga mõnusaks. Kahju oleks ka mainimata jätta ülesastumist lavale, kus sai proovitud Toomas Anni muusikalist kitarri ja enda lauluoskust oma Kallis sõpra Traktoristiga, kes oli toeks kogu aeg! Peale adrenaliinirohkeid hetki, jätkasime oma pidu Triinu Baaris. Seal me juba ennast tagasi ei hoidnud. Kummi pumpamise- ja kapoti avamise immiteerimist tantsusaatel oli näha nagu päikest selges taevas! Hommikul ärkates mõtlesin, et oli alles vinge pidu. Minu arvates polnudki sel õhtul muu tähtis kui see, et me oli kõik koos ja sõiduhoos, mis kokku segades on üks õigemaguuuuuss moos!:)

Blank