Foorumi postitused kasutaja Rait poolt

2 teemat, 17 postitust
Meelelahutus » Naljakad videod


yo, wazzzzzzzzzzaa!! :P
Blank
Arvutid » Vaja perliga programmeerimisel abi
noonii pilt tuligi:D kaljukotkas ehk programmeerib ära, sest ma olen sellel alal suhteliselt tuim:)
Blank
Arvutid » Vaja perliga programmeerimisel abi
ot: mina programmeerida ei oska, aga siin aitaks vastuse püstituse kiirusele oluliselt kaasa kui sul oleks profiilis pilt endast:)
Blank
Elektroonika » Blacklistis telefon
Mida teha telefoniga, mis imei järgi on mustas nimekirjas? võib teda müüa või saaks kuidagi mustast nimekirjast välja ta?:)
Blank
Suhted ja Perekond » Mehed on sead, UFOd ja m-id (www.orkut.com)
OK - ega alati pole ma ka just see ostja rollis just, aga põhimõte, et anna, kui sul on, mida anda, seda tahan siin sellega rõhutada just;)
Blank
Suhted ja Perekond » Mehed on sead, UFOd ja m-id (www.orkut.com)
Rääkides müügist ja ostmisest:

Ühel õhtul möödunud nädalal hakkasime mina ja mu tüdruksõber end voodisse sättima. Hakkas juba tunduma, et läheb seksiks, kui ta korraga ütles: „Ma ei tunne, et tahaks. Ma tahaksin, et sa mind lihtsalt hoiaksid natuke.”
Ma ütlesin: „MISASJA??!! Mis see siis nüüd on?!'

Nii ta siis ütles sõnad, mida iga poisssõber siin planeedil lausa vihkab kuulda: ” Sa lihtsalt ei taju minu naiselikke emotsionaalseid vajadusi piisavalt, et ma saaks rahuldada sinu mehelikke füüsilisi vajadusi.”

Minu hämmeldunud vaatele reageeris ta üteldes: „Kas sa ei võiks mind armastada selle eest, kes ma olen, mitte selle eest, mida ma sinu heaks magamistoas teen?”

Mõistes, et midagi sel ööl ei toimu, läksin magama.

Järgmisel päeval võtsin töölt vaba päeva, et veeta temaga aega. Me läksime välja lõunatama ja siis shoppama ühte suvalisse suurde poodi. Ma kõndisin temaga ringi, kuni ta proovis mitut erinevat kallist kostüümi. Ta ei suutnud otsustada, millist võtta, nii ma ütlesin, et võtame siis kõik. Ta tahtis uusi kingi oma uute riiete juurde, ma ütlesin: „Võtame igaühe juurde ühe paari.”

Läksime juveeliosakonda, kus ta valis välja ühed teemant kõrvarõngad. Ma ütlen teile, ta oli nii erutatud. Ta vist mõtles, et vaid veidi veel ja ma olen omadega läbi. Ma arvan ta üritas mind proovile panna, sest ta küsis veel üht tennise käevõru, kuigi ta ise tennist ei mängi.

Ma arvan, ma hämmastasin teda kui ütlesin vaid. „See sobib, kallis.” Ta oli peaaegu seksuaalset rahuldust saamas kõigest sellest erutusest. Ootusärevalt naeratades ütles ta lõpuks: „Ma arvan, see on kõik, kallis. Lähme kassasse.”

Ma suutsin end vaevu talitseda, kui poetasin: „Ei kallis. Ma ei tunne, et tahaks.”

Ta nägu läks täiesti plassiks, kui ta küsis: „Mida?”
Siis ma ütlesin: „Kallis! Ma tahan, et sa lihtsalt hoiaksid seda kraami natuke. Sa lihtsalt ei taju minu mehelikke rahalisi vajadusi piisavalt, et ma saaks rahuldada sinu naiselikke shoppamise vajadusi.”

Ja just siis, kui tal oli ilme nagu ta hakkaks mind kohe tapma, ma lisasin: „Miks ei võiks sa mind armastada selle eest, kes ma olen, mitte selle eest, mida ma sulle osta võin?”
Blank
Suhted ja Perekond » Mehed on sead, UFOd ja m-id (www.orkut.com)
Sind müüdaks siis kolmandal või? :P
Blank
see võttis nüüd küll kõik kenasti kokku:D
Blank
Suhted ja Perekond » Mehed on sead, UFOd ja m-id (www.orkut.com)
Probleem nimelt selles, et ma tahaks ikka endale naist võtta, aga kui ta mind alati kahtlustab seaks olemises siis ..seaks ma ka muutun:)
Blank
Suhted ja Perekond » Mehed on sead, UFOd ja m-id (www.orkut.com)
Üleilmses rahvastikuregistris www.orkut.com on loodud eesti keelsed kommuunid nagu mehed on UFOd ja munnid, lisaks veel sead, lollid, värdjad, lambad ja mõttetud.

Samas suunas tüürib ka see kommuun.

Nende kommuunidega on liitunud kokku ~250 neiut (liiga palju minu arust).

Lisaks, kui kasutada Orkuti otsingus fraasi "mehed on sead", saab ~0,5km vasteid kasutajatest, kellel lisainfos "from my past relationships i learned: mehed on sead :D" (mõnel :D ka seal taga). Google otsingu tulemusi sel teemal ei jõuagi kõiki läbi lugeda.

Probleem paistab, et on olemas. Palun rahvas arutelule.
Milline mees on siga? Kas ainult mehed on sead? “Ei” võrdõiguslikkusele? Orkut ahju?
Blank