Foorumi postitused kasutaja ervin poolt

Koondamisel tuleb tööandjal seega maksta vähem hüvitist töötajale. Küll aga paraneb ju näiteks uue tööseadusega töötutoetuse suurus? Peaks peaaegu kahekordseks minema, kui ma siit tabelist õigesti välja loen. Samuti töötute olukord on parem (põhjamaades ma olen kuulnud ei pidanud eriti vahet olemagi, kas sul on töö või ei, töötukindlustus pidi nii kõrgel tasemel olema). Vähemalt selle tabeli järgi paraneb töötaja/töötu olukord ka meil.
Blank
Lp Fred, ma ei ole nii hästi uue tööseadusega kursis, aga miks see koondamiste laine enda tulekuga peaks kaasa tooma? Koondamise tingimused muutuvad siis tööandjale kasulikumaks?
Blank
Lapsehooldus » Palun õpetage kuidas reegleid teha ja kuidas panna laps neist kinni pidama?
ega lastega ongi nii, et mõnel vaatad, on väga rahulik ja sõnakuulelik, teisel jälle ei püsi pudeliski paigal. mõtle Julia tagasi enda lapsepõlve, milliseid inimesi sa kuulasid ja milliseid mitte? see on motivatsiooniga seotud, lapsel tuleb tekitada motiveeritud soov reeglitest kinni pidada.
Blank
Inimeste erinevad lainepikkused, liiga suured ootused, need põhjustavad seda. Sigamees ja igavene lits! See on puhtalt enesealalhoiuinstinkt.
Blank
Pidu ja Lõbu » Kuidas juuakse ?
sellise lehe leidsin, et oma teadmatust kompenseerida
Keglevich vodka
aga seebimull valgusta meid:)
Blank