Foorumi postitused kasutaja mukitsamees poolt

Üks teema, 14 postitust
Meelelahutus » Naljakad videod
, pole küll naljakas, aga huvitav küll :)
Blank
Elektroonika » Nokia 7360 turvakood!!
Kas telefon on mustas nimekirjas saad kontrollida siit.
Blank
Elektroonika » Nokia 7360 turvakood!!
http://www.nokia.ee/klienditugi-ja-tarkvara/remont/avaleht/diagnoos-ja-remont siit saad näha, mida Nokia klienditugi teha soovitab (vali Diagnoos alt "telefon küsib lukukoodi")

turvakoodi mõte ongi mõistagi, et kui sa seda ei tea, siis sa ei saa telefoni kasutada.

proovi siis resada või tarkvara üle installida, telefon läheb siis õnne korral vaikeseadetele - datakaabli said ostes kaasa? Telefoni hooldusse viimiseks ei ole pabereid vajagi, peaasi, et tel mustas nimekirjas pole.

Blank
Elektroonika » Nokia 7360 turvakood!!
ja kas oled ikka kindel, et nokia vaikimisi turvakoodi 12345 peale ei jätnud?
Blank
Elektroonika » Nokia 7360 turvakood!!
igast resettidega jääd oma andmetest ilma, aga mis kasu sul neist on kui sa neile ligi nagunii ei pääse, aight? proovi kuidagi resada telefon ära. ehk läheb õnneks
Blank
Elektroonika » Nokia 7360 turvakood!!
vanemate mudelite puhul ehk aitab: http://nfader.su/
kuigi ise proovinud ei ole, kui sul on kaabel olemas siis telefoni tarkvara update või üle installimine võiks selle koodi küsimise ehk eemaldada.

mõningaid koode, mis midagi teevad Nokial:
*#06# - kuvab IMEI
*#7370925538# wallet koodi reset koos walleti sisuga
*#7780# (*#RST0#) - telefoni tehaseseaded (normal reset)
*#7370# (*#RES0#) - telefoni tehaseseaded ja kõik kasutaja sisestatud andmed ka nulli (deep reset)
*#0000# - firmware (softi) versioon ja info telefoni kohta

väidetavalt saab Symbiani platvormile (pm nokia) teha täisresetti- kõik andmed maha ja tehase seaded peale- nii, et lülitad telefoni välja ja samal ajal hoiad all "roheline (call)" nupp, nr 3 ja * ja siis lülitad sisse tel. Peaks olema sama efekt nagu (*#7370#).

teenindusse viies saad nagunii resetitud telefoni tagasi, kui koodi enam ei mäleta.
Blank
vot seal oleks võinud mainida, et kuidas hotmaili parooli muuta kui messenger sõpradele viirust saadab :D
Blank
Arvutid » Linuxi install
ps! panin põhikasutaja nimeks elvis - Kubuntu rokib :P
Blank
Adept on hea, ütles mulle ilusa ikooniga alla kella juurde, et 96 update'i on saadaval. Installisin ära, ei kurvastanud küll mitte üldse. Siis katsetasin, valisin software source-ks Eesti serveri, sai veel ca 50MB uuendust, mida installida (ei lugenud kõike kokku, mis tal seal oli). Aga Adeptiga ajas mind segadusse tõsiasi, et seal (ma praegu Windowsi taga), ei olnud minuarust kuskil nuppu "installi", tegevus algas kohe "Rakenda muudatused" valides.

Igatahes, nüüd peaks süsteem olema hea kena up-to-date, aga üks mure on, flash videosid (youtube nt) hakib, ei mängi korralikult ette. Kas sellele on mingit lahendust teada? Firefoxi sain installitud ja Flash Player 10 installis ka mäletamist mööda ära, aga hakib ikka.
Blank
Arvutid » Linuxi install
CD kirjutasin muidugi esimesel korral valesti, esmalt mountisin daemoniga iso ja tirisin failid cd-le kirjutamiseks cd aknasse, visuaalselt tundus, nagu oleks kõik ok (aga nüüd siis teab, et ei olnud ja et mul on veel õppida ühtteist). Tõmbasin vahepeal alla juba Kubuntu, sest see pidi olema ilusam. Kuna ma nii uus Linuxil, siis sellest, et foorumites kirjutatakse, et uus Kubuntu (või siis KDE) polegi nii hea, nagu oodatud, ma end häirida ei lase. Mulle küll istub.

Iso sai CD-le põletada nii: paremklikk iso-l ja Write to CD .. O_O

Praeguseks olen ta üsna käima saanud endal, mängib flashi ja muusikat juba, firefox peal (defaultina oli Konqueror, millele flash sai küll installitud, kuid millega nt youtubei praegu asja polnud, heli ei tulnud).

Aga selline ise tehtud hästi tehtud tunne on juba peal, installid ise endale, mida vaja läheb. Väga huvitav see kuidas installimine käib (mitte ei käivita installikat nagu windowsis vaid ikka käsurealt tuleb tippida omad soovid).

PS! Proovisin ka uVNC-ga pilti üle võtta Windowsist Linuxisse, veel ei saanud päris hakkama, pilt tuli poolik ja aeglane kuidagi. See vajab veidi uurimist, mis seda tekitab ja kas saab paremini. Aga (Y) muidu.

Blank