Mehed on sead, UFOd ja m-id (www.orkut.com)

23 postitust - 26618 vaatamist
Suhted ja Perekond » Mehed on sead, UFOd ja m-id (www.orkut.com)
Üleilmses rahvastikuregistris www.orkut.com on loodud eesti keelsed kommuunid nagu mehed on UFOd ja munnid, lisaks veel sead, lollid, värdjad, lambad ja mõttetud.

Samas suunas tüürib ka see kommuun.

Nende kommuunidega on liitunud kokku ~250 neiut (liiga palju minu arust).

Lisaks, kui kasutada Orkuti otsingus fraasi "mehed on sead", saab ~0,5km vasteid kasutajatest, kellel lisainfos "from my past relationships i learned: mehed on sead :D" (mõnel :D ka seal taga). Google otsingu tulemusi sel teemal ei jõuagi kõiki läbi lugeda.

Probleem paistab, et on olemas. Palun rahvas arutelule.
Milline mees on siga? Kas ainult mehed on sead? “Ei” võrdõiguslikkusele? Orkut ahju?
Blank
Suhted ja Perekond » Mehed on sead, UFOd ja m-id (www.orkut.com)
Probleem nimelt selles, et ma tahaks ikka endale naist võtta, aga kui ta mind alati kahtlustab seaks olemises siis ..seaks ma ka muutun:)
Blank
Suhted ja Perekond » Mehed on sead, UFOd ja m-id (www.orkut.com)
Aga ära muutu, tõesta vastupidist - tõesta et sa pole tavaline mühakas. :P

Usun, et kui sa ei ole "Siga" siis ei tohiks väga keeruline olla tõestada seda - iseasi kas naine on seda väärt.

Mina näiteks vaatan linnapildis või siis isegi "Orkutis" ja millegi pärast enamus tüdrukutest alati tekib esmamulje "Mõttetu tibi". Kõrged kontsad, miniseelik, 5kilo krohvi - silmale ilus vaadata eks, aga kui suu lahti teeb, siis karju appi ja jookse minema :D

Aga jah, naistelt ootaks seda seletust, mis-või-kes on meeste puhul Siga :)
Blank
Suhted ja Perekond » Mehed on sead, UFOd ja m-id (www.orkut.com)
Vat Sigu on ka igasuguseid - metssiga, kodusiga, nuumsiga jne.
Eks igaüks leiab endale sobiva ametinimetuse! Isiklikult arvan, et seaga oleks ikka väga kummaline meest võrrelda - loll nagu siga, täis nagu siga - ka keegi üldse on täis siga näinud või seale IQ tesri teinud - arvan, et vastus on 0.
Seega - et naised on maod, kas või rainnakad maod on hoopis rohkem põhjendatud!
Blank
Suhted ja Perekond » Mehed on sead, UFOd ja m-id (www.orkut.com)
Inimeste erinevad lainepikkused, liiga suured ootused, need põhjustavad seda. Sigamees ja igavene lits! See on puhtalt enesealalhoiuinstinkt.
Blank
Suhted ja Perekond » Mehed on sead, UFOd ja m-id (www.orkut.com)

Blank
see võttis nüüd küll kõik kenasti kokku:D
Blank
Suhted ja Perekond » Mehed on sead, UFOd ja m-id (www.orkut.com)
jaah, nii lihtne see ongi ;)
Blank
mida naised sealt kuuendalt leida loodaksid? ;)
Blank
Mehe, kes külastaks kõrvalpoes ehk 3ndat korrust:D
Blank