lisafunktsioonid

14 postitust - 13511 vaatamist
Kuidas.ee Tagasiside ja Ettepanekud » lisafunktsioonid
Tere. Hea disain ja teostus, kuid... random article nupp, nagu Wikis http://en.wikipedia.org/wiki/Main_Page võiks olla... et kui pole konkreetset artikli soovi saaks niisama mugavalt lapata ringi... Lihtsalt väike soovitus...
Blank
Rõõm kuulda, et leht meeldib.

Täname soovituse eest.
Hetkel ei ole see funktsioon plaanis, aga tulevikus ehk tõesti.
Blank
Tegelikult suva-artikli nupp võiks olla küll, et nuppu vajutades avaneb kohe suvaline artikkel. "vaata ka neid artikleid" on muidugi olemas, aga mida rohkem tulesid ja vilesid, seda uhkem ta vast oleks. See õpetuste koguarv läheb siin ilmselt suureks, siis oleks mugav tõesti lihtsalt aega veeta "suvaliselt" lugedes ja "suvaliselt" targemaks saades:)
Blank
Suvalise artikli idee meeldiks ka mulle. Aga võibolla ma ei leia lihtsalt.. aga kuidas ma oma konto "tabis" näeksin enda kirjutatud artikleid? Kui sellist funktsiooni ei olegi praegu siis seda tahaks küll..
Blank
Vajuta "Minu konto" -> "Halda arikleid" ja sealt leiad juba vastavad tabid "Mustandid", "Avalikustatud" ja "Lemmikud".

:)
Blank
Leidsin juba jah, ei kujuta ette kuidas kohe ei märganud :)
Blank
Kas on plaanis punktide põhjal veel loosimisi korraldada, et oleks ikka motivatsiooni punkte koguda. Kui kunagi foorumisse reklaami tulema hakkab, siis võiks punktide eest reklaami näitamisi näiteks osta :)
Blank
Jah, meil on plaanis lähitulevikus korraldada loosimine, kui oleme kampaania kokku pannud siis anname ka sellest teada :)
Blank
Kuidas.ee Tagasiside ja Ettepanekud » lisafunktsioonid
RSS uudisvoog uutest artiklitest oleks tore.
Blank
Ja RSS feed on nüüd olemas.

Kellel pole FeedReaderit siis selle saab tõmmata siit
Blank