Mehed on sead, UFOd ja m-id (www.orkut.com)

23 postitust - 26623 vaatamist
Sind müüdaks siis kolmandal või? :P
Blank
Mind? Vaevalt, pole müügiks :D
Blank
Rääkides müügist ja ostmisest:

Ühel õhtul möödunud nädalal hakkasime mina ja mu tüdruksõber end voodisse sättima. Hakkas juba tunduma, et läheb seksiks, kui ta korraga ütles: „Ma ei tunne, et tahaks. Ma tahaksin, et sa mind lihtsalt hoiaksid natuke.”
Ma ütlesin: „MISASJA??!! Mis see siis nüüd on?!'

Nii ta siis ütles sõnad, mida iga poisssõber siin planeedil lausa vihkab kuulda: ” Sa lihtsalt ei taju minu naiselikke emotsionaalseid vajadusi piisavalt, et ma saaks rahuldada sinu mehelikke füüsilisi vajadusi.”

Minu hämmeldunud vaatele reageeris ta üteldes: „Kas sa ei võiks mind armastada selle eest, kes ma olen, mitte selle eest, mida ma sinu heaks magamistoas teen?”

Mõistes, et midagi sel ööl ei toimu, läksin magama.

Järgmisel päeval võtsin töölt vaba päeva, et veeta temaga aega. Me läksime välja lõunatama ja siis shoppama ühte suvalisse suurde poodi. Ma kõndisin temaga ringi, kuni ta proovis mitut erinevat kallist kostüümi. Ta ei suutnud otsustada, millist võtta, nii ma ütlesin, et võtame siis kõik. Ta tahtis uusi kingi oma uute riiete juurde, ma ütlesin: „Võtame igaühe juurde ühe paari.”

Läksime juveeliosakonda, kus ta valis välja ühed teemant kõrvarõngad. Ma ütlen teile, ta oli nii erutatud. Ta vist mõtles, et vaid veidi veel ja ma olen omadega läbi. Ma arvan ta üritas mind proovile panna, sest ta küsis veel üht tennise käevõru, kuigi ta ise tennist ei mängi.

Ma arvan, ma hämmastasin teda kui ütlesin vaid. „See sobib, kallis.” Ta oli peaaegu seksuaalset rahuldust saamas kõigest sellest erutusest. Ootusärevalt naeratades ütles ta lõpuks: „Ma arvan, see on kõik, kallis. Lähme kassasse.”

Ma suutsin end vaevu talitseda, kui poetasin: „Ei kallis. Ma ei tunne, et tahaks.”

Ta nägu läks täiesti plassiks, kui ta küsis: „Mida?”
Siis ma ütlesin: „Kallis! Ma tahan, et sa lihtsalt hoiaksid seda kraami natuke. Sa lihtsalt ei taju minu mehelikke rahalisi vajadusi piisavalt, et ma saaks rahuldada sinu naiselikke shoppamise vajadusi.”

Ja just siis, kui tal oli ilme nagu ta hakkaks mind kohe tapma, ma lisasin: „Miks ei võiks sa mind armastada selle eest, kes ma olen, mitte selle eest, mida ma sulle osta võin?”
Blank
Suhted ja Perekond » Mehed on sead, UFOd ja m-id (www.orkut.com)
Hehe, jutt väga õige :)
Blank
OK - ega alati pole ma ka just see ostja rollis just, aga põhimõte, et anna, kui sul on, mida anda, seda tahan siin sellega rõhutada just;)
Blank
Suhted ja Perekond » Mehed on sead, UFOd ja m-id (www.orkut.com)
Nojah.. see ongi kahepoolne, mõlemad tahavad, siis peavad mõlemad ka andma :) :D:D
Blank
kõik te mehepojad, naistele tuleb lihtsalt näidata kes on mees! nad tahavad seda, uskuge mind.
Blank
Siinkohal tekib küsimus "Kes on mees?" Mida/keda siis naised tahavad? Tõelist "Eestimaist talupoega?"
Blank
Ei- aga naisel ei ole mingit respekti sellise mehe vastu, keda ta võib ise ringi kamandada. Vähem hala, rohkem villa on vaja mehe poolt ja ise teada, mis on õige ja mida teha. Hala on naiste rida, mehed teevad lihtsalt asjad ära.
Blank
"mehed teevad lihtsalt asjad ära" ? MUIDUGI :D
Blank