Kuidas.ee meedias

14 postitust - 9676 vaatamist
Meil on rõõm teatada, et täna hommikul oli Kuidas.ee Raadio 2 hommikusaates "Silmad Lahti".

Saatest väljalõigatud lõiku saad alla laadida siit
Blank
Väga lahe! :) Kõige tähtsam oli vist see "Kuidas rannas meikida" koht. :D :D
Blank
vot seal oleks võinud mainida, et kuidas hotmaili parooli muuta kui messenger sõpradele viirust saadab :D
Blank
Neile endile pakkus kõige rohkem nalja õpetus "Kuidas kasutada www.kuidas.ee portaali" :D
Blank
Lisaksin, et on teada, et Kuidas.ee-le meeldib Mozilla Firefox. Nüüd vaata aga Firefoxi lemmiklehti Mozilla Firefox-i alustamisjuhendis Pöial üles!
Blank
Ausalt öeldes mul pole kuidagi õnnestunud leida alustamisjuhend Firefoxi alt. Äkki sellepärast, et mul inglise keelne install?
Blank
Eestikeelse installeri saad paremal üleval nurgas Spread Firefox vimplit klõpsates :)
Blank
Kuidas.ee on täna toodud välja Digitarga blogisissekandes.
Blank
lugesin ka selle läbi :D Oleks nad mõni päev tagasi oma artikli kirjutanud, siis oleks rohkem teemasi leitud, millel vastust veel pole :D Samas kui nad mõne päeva pärast teeks selle artikli, siis võibolla polekski ühtegi teemat, millel seletust pole :)
Blank
Reaalsed inimesed on need, kes teavad, kuidas aidata oma kolleege, kui nad kannatavad. See on sügava tänuga, et tahaksin oma tunnistust tuua. Otsite raha laenu. Ma kohtusin ärimees.Nad on finantsinvesteeringute nõunik ja kuulub eraõigusliku finantsinvestorite gruppide gruppi …… vonzaloress@outlook.fr
Ta andis laenu summas 25 000 dollarit neljaks aastaks, määraga 2%. Põhjus, mis viib mind sellesse teadaannet avaldama ja et see daam teeb ikka imesid inimestele, kes seda tõesti vajavad. Ma tahaksin olla lühike, et mitte teha liiga palju viiteid. See on tunnustamise juhend, mida teen selle tunnistuse oma kliendibaasi suurendamiseks ja ka neile, kes on rahalistes raskustes. Teil on projekt või vajate rahastamist, saate kirjutada ja selgitada oma olukorda
e-post: vonzaloress@outlook.fr
Blank