Kuidas.ee reklaamimine

19 postitust - 17781 vaatamist
Käin välja mõtte, et kasutajad siin portaalis võiks saada enesele tellida Kuidas.ee kleepsu. Et see siis auto peale (või kuskile) kleepida ja reklaami teha. Ise oleksin huvitatud autopeale kleepimisest.

Kui neid pole võimalik päris tasuta jagada siis võiks inimene saada võimaluse osta miskise taskukohase raha eest kleepsu.

Või kui nende kleepekate tootmine väga kalliks ei lähe, võiks saada teatud punktide arvu saavutanud kasutajad neid tasuta, ning alla punktinormi kasutajad saaks osta neid? Samas oleks ka artiklite kirjutaise/foorumis kommentaaride kirjutamise stiimuliks see, et ühel hetkel võimalik TASUTA kleeps saada.
Tasuta asjad müüvad ;) Olgu see tasuta saadud asi nii pisike ja odav, kui see ka poleks. Eestlasele meeldib midagi tasuta saada! :)
Blank
See on väga hea mõte! Võtame menetlusse selle teema.

Krants, autokleebisel mingeid kindlaid mõõte ka pead silmas?

Üks reklaamauto on meil selline:






Blank
Ma olen seda type r-i isegi näinud, mustamäel :D Tegin isegi teie autost ja logost pilti :D Moblaga sõidu pealt
Blank
On pilt? lisa siia juurde :)
Blank
Võtsin oma 2 HDD-d ette, 500GB pilte vajab skännimist :D Küll ma selle lõpuks üles leian.


Idee: Artikli lisamisel võiks automaatselt lisada lingid ka digg,del.icio.us, kaevur.digg.ee, twitter ja jms lehekülgedele.
Blank
Nii, leidsin LÕPUKS üles:

Blank
PS: Postitust võiks muuta ka saada :) Ei aimanud et see pilt nii suur tuleb siia
Blank
Hästi tabatud:) see on Škoda Octavia RS.
Blank
njh, taipasin ise ka just :)
Blank
Krants, autokleebisel mingeid kindlaid mõõte ka pead silmas?

Tol hetkel, kui ma postituse kirjutasin, ei pidanud ma kindlat mõõtu silmas. Hetkel, aga neid pilte vaadates, tunduks see kleeps igapäevaselt liiga suur :( Ise oleks huvitatud miskisest väiksemast kleepsust (a la EST kleepsu suuruses või miskit sellist).
Blank