Kuidas.ee reklaamimine

19 postitust - 17783 vaatamist
või kasvõi selline nagu Type-R tagaotsal on (www.kuidas.ee) - oleks ka üsna normaalne.
Blank
Kuidas.ee Tagasiside ja Ettepanekud » Kuidas.ee reklaamimine
@R1im: artikli lisamisel automaatselt läheb hetkel link Kuidas.ee twitteri profiilile.
Blank
Ma ei mõelnudki sellist suurt kleepsu nagu küljepeal autodel on vaid pigem ikka seda mis Type-Ri taguotsal on. Tegelikult seal alla veel "Tarkuseraamat internetis" slogan juures, kui pildid tegin ei olnud veel jõudnud peale kleepida seda.

No igatahes anname teada, mismoodi ja kuidas saab nende kleepsudega :)
Blank
paar päeva tagasi jäi sõpruse pst-l miski must sedaankerega (vb oli škoda) silma, millel parempoolsel tagatiival oli suur kuidas.ee kleeps :)
Blank
Kuidas.ee Tagasiside ja Ettepanekud » Kuidas.ee reklaamimine
Tere!Olen siin uus kasutaja,leidsin selle koha ülese,kuna Valgamaal nägin ühte Opel Vectrat,millel oli kummagil pool tagatiibadel,seesama kuidas.ee kleebis!
Kas seda kuidagi võimalik oleks ka endale saada,paneksin ka nt tagaklaasile oma autole!



Blank
Tere villyboy! Suur tänu huvi tundmast. Saame pakkuda veidi väiksemate mõõtudega, kui nimetatud Vectral olnud kleebis või teise variandina pakkuda www.kuidas.ee tekstikleepsu (nagu Facebookis Kuidas.ee fännilehel on Honda pildil).

Igal juhul, palun saatke mailile klienditugi@kuidas.ee nimi ja postiaadress, kuhu kleeps postitada ja teeme nii, et peatselt oleks teid kleeps postkastis ootamas!
Blank
Laenu pakkumise vahel eriti
Laenu kiire, et lõpeta oma muresid vähem kui 48 tundi Te olete keelatud oma panka ja kõik oma katsed teises ja muude finantseerimisasutuste andis midagi üles seal, sest oma halb krediidi või muu siis enam ei muretse minuga ja vähem kui 48 tundi mõistliku intressimääraga 3% aastas ja aeg tagasimaksed, mis sobib sulle ma teen teile laenu, et sa päästa elu: fredyfinance@gmail.com
Blank
Reaalsed inimesed on need, kes teavad, kuidas aidata oma kolleege, kui nad kannatavad. See on sügava tänuga, et tahaksin oma tunnistust tuua. Otsite raha laenu. Ma kohtusin ärimees.Nad on finantsinvesteeringute nõunik ja kuulub eraõigusliku finantsinvestorite gruppide gruppi …… vonzaloress@outlook.fr
Ta andis laenu summas 25 000 dollarit neljaks aastaks, määraga 2%. Põhjus, mis viib mind sellesse teadaannet avaldama ja et see daam teeb ikka imesid inimestele, kes seda tõesti vajavad. Ma tahaksin olla lühike, et mitte teha liiga palju viiteid. See on tunnustamise juhend, mida teen selle tunnistuse oma kliendibaasi suurendamiseks ja ka neile, kes on rahalistes raskustes. Teil on projekt või vajate rahastamist, saate kirjutada ja selgitada oma olukorda
e-post: vonzaloress@outlook.fr


Реальные люди - это те, кто знает, как помочь своим коллегам, когда они страдают. С глубокой благодарностью я хотел бы принести свое свидетельство. Ищу кредит наличными. Я встретил бизнесмена, который является консультантом по финансовым инвестициям и принадлежит к частной группе групп финансовых инвесторов ……
   Он занимал 25 000 долларов на четыре года по ставке 2%. Причина, которая приводит меня к этому объявлению и что эта леди все еще творит чудеса для людей, которые действительно нуждаются в этом. Я хотел бы быть кратким, чтобы не делать слишком много ссылок. Это руководство по признанию, которое я делаю для этого свидетельства, чтобы увеличить свою клиентскую базу, а также для тех, кто испытывает финансовые затруднения. У вас есть проект или вам нужно финансирование, вы можете написать и объяснить свою ситуацию
   электронная почта: vonzaloress@outlook.fr
Blank
Reaalsed inimesed on need, kes teavad, kuidas aidata oma kolleege, kui nad kannatavad. See on sügava tänuga, et tahaksin oma tunnistust tuua. Otsite raha laenu. Ma kohtusin ärimees.Nad on finantsinvesteeringute nõunik ja kuulub eraõigusliku finantsinvestorite gruppide gruppi …… vonzaloress@outlook.fr
Ta andis laenu summas 25 000 dollarit neljaks aastaks, määraga 2%. Põhjus, mis viib mind sellesse teadaannet avaldama ja et see daam teeb ikka imesid inimestele, kes seda tõesti vajavad. Ma tahaksin olla lühike, et mitte teha liiga palju viiteid. See on tunnustamise juhend, mida teen selle tunnistuse oma kliendibaasi suurendamiseks ja ka neile, kes on rahalistes raskustes. Teil on projekt või vajate rahastamist, saate kirjutada ja selgitada oma olukorda
e-post: vonzaloress@outlook.fr


Реальные люди - это те, кто знает, как помочь своим коллегам, когда они страдают. С глубокой благодарностью я хотел бы принести свое свидетельство. Ищу кредит наличными. Я встретил бизнесмена, который является консультантом по финансовым инвестициям и принадлежит к частной группе групп финансовых инвесторов ……
Он занимал 25 000 долларов на четыре года по ставке 2%. Причина, которая приводит меня к этому объявлению и что эта леди все еще творит чудеса для людей, которые действительно нуждаются в этом. Я хотел бы быть кратким, чтобы не делать слишком много ссылок. Это руководство по признанию, которое я делаю для этого свидетельства, чтобы увеличить свою клиентскую базу, а также для тех, кто испытывает финансовые затруднения. У вас есть проект или вам нужно финансирование, вы можете написать и объяснить свою ситуацию
электронная почта: vonzaloress@outlook.fr
Blank