Soovitage häid ja huvitavaid seltskonnamänge

9 postitust - 8768 vaatamist
On kellegil soovitada häid seltskonnamänge, mida seltskonnas mängida.

Soovitage nii kainele kui ka mitte kainele seltskonnale :D
Blank
Midagi kainele seltskonnale küll ei oska soovitada :)
Blank
No soovitage siis joogisele seltskonnale :)
Blank
Ma tean selliseid mänge, kus alguses on mängiv seltskond kaine, ja lõpuks kindlasti mitte :D
Blank
Kristiina,

Tundub väga huvitav, äkki räägid lähemalt? :)
Blank
Kardan, et see ei kannata siin kahjuks avalikustamist :D Pmst niisama tühja võtsin sõna :D
Blank
Hobid ja Mängud » Soovitage häid ja huvitavaid seltskonnamänge
me tegime ajateenistuses sellist mängu, aga kindlasti sobib see ka purjus seltskonnale:)

vaja on ühte tokki, harjavart, labidat vms. Moodustatakse 2 võistkonda, liikmeid võiks olla võistkonnas alates 3st aga nagu ikka mida rohkem seda põnevam. Siis tokk pannakse püsti nt 15m kaugusele võistkonnast, kes võtab joone taha üksteise järele sappa.

Võistluse point. Esimene võistleja jookseb joone juurest toki juurde, paneb sellele ühe käe peale ja toetab käe peale oma pea otsaesise, seejärel niimoodi, et pea ei tule käe pealt ja käsi toki otsast lahti teeb 10 tiiru ühele poole, 10 tiiru teisele poole ümber toika ja siis proovib võimalikult kiiresti joosta tagasi võistkonna juurde, et kord edasi anda. Võistkond loeb valjuhäälselt tiire ja elab muidu kaasa.

Asja iva on selles et kui tagasi jooksma hakata, siis on tõsiselt raske püsti seista ja õiges suunas joosta, nalja peaks saama kindlasti nabani.

Ekstreemsem variant on kasutada ka silmsidet ja võistkonna poolse hääleka juhendamise teel inimene tokini ja sealt tagasi juhtida, aga see võiks ekstreemsportlastele jääda, sest on oht, et segi aetud peaga võib võistleja joosta vastu seina või jumal teab kuhu. Ei soovita:D
Blank
Selle nimi on naftapuurimine ;)
Blank
Mina tean, et selle mängu nimi on "Koomajooks" :D Eks erinevates seltskondades levib see erinevate nimedega. Kunagi palju aastaid tagasi sai noorkotkaste laagris seda mängitud :D
Blank