Viimased postitused

666 teemat, 1182 postitust
Tõesti hea idee, jõudu ja jaksu Teile!!!
Blank
Hea külastaja, meil on äärmiselt suur rõõm Sulle teatada, et pärast pooleteiseaastast pingutust oleme valmis saanud ühe suure augu täite eestikeelses internetis - Kuidas.ee.

Kas oled millalgi üritanud leida internetis õpetust, kuidas midagi teha? Oled lapanud erinevaid foorumeid, leidmaks põhjalikku samm-sammult õpetust? Oled proovinud otsingumootorites erinevaid otsisõnade kombinatsioone, et leida just see kõige õigem õpetus? Oled sellise lehelt-lehele käimise käigus oma arvutit ebasoovitava tarkvaraga nakatanud??

Kui jõudsid lõpuks välja hea juhendini, kas see õnnestus leida eestikeelsena? Kuidas.ee loomise idee tekkiski üht kuidas-seda-teha õpetust otsides, lapates selleks paljusid foorumeid, proovides erinevaid otsingusõnade kombinatsioone ning kui lõpuks sai soovitud õpetus leitud, tekkis mõte, et tuleks koondada kõik õpetused hästiloetavatena ja ilusal kujul väljaprinditavatena ühte kohta kokku - see kergendaks paljude inimeste tööd. Kuidas.ee-st loodame teha ühe hästi omaks võetud lehekülje, mis oleks inimestel meeles ükskõik, mida nad ka ei teeks või kus hätta jääks, esimene mõte peaks olema, vaataks Kuidas.ee-st järele!

Õpetused, kuidas midagi teha, tulevad tublidelt inimestelt nagu Sina ja mina, kes tunnevad, et nad teavad midagi, millest võiks kellelegi kasu olla, ja soovivad seda teadmist teistega jagada.

Kuidas.ee meeskond seisab hea selle eest, et õpetuste hulk aina kasvaks, sest tundugu oskajale ükskõik kui lihtne see, mida ta teab ja oskab, kuskil võib olla just inimene, kes seda teadmist hädasti vajab. Kuidas.ee on veel noor, seega peaksime talle andma andeks, kui ta mõnikord ei tea mis ta teeb või jääb mõnes kohas liiga pikalt mõtlema.

Ettepanekud ja kommentaarid on kõik oodatud foorumisse või meiliaadressile klienditugi[at]kuidas.ee, vastukajale tuginedes saame teda aina paremaks teha! Oled alati teretulnud veetma oma aega meeldivalt Kuidas.ee seltsis - meiega on igaüks ekspert!

Kuidas täpsemalt, loe juba siit: Kuidas Kasutada Kuidas.ee-d.
Blank