Viimased postitused

719 teemat, 1241 postitust
Meelelahutus » kas keegi mõnda head anekdooti ei tea?:))
Veoauto jõuab ristmikule. Vaatab siis juht paremale - sealt tuleb neeger jalgrattaga, vaatab vasakule, sealt ei tule ka kedagi.
Blank
Meelelahutus » kas keegi mõnda head anekdooti ei tea?:))
Naise 4 imet:

1. Annab piima ilma rohtu söömata.

2. Veritseb ilma vigastamata.

3. Läheb märjaks ilma veeta.

4. Möliseb ilma küsimata
Blank
Juku ropendab metsikult ning ta klassiõed otsustavad, et kui Juku veel ropendab, siis jooksevad nad kõik koos klassist välja.

Järgmine päev on Juku vaevalt klassi uksest sisse saanud, kui juba ta teatab, et Sindis hakati lõbumaja ehitama. Kõik klassiõed tormavad sellepeale klassist välja.

Juku hüüab neile aga järele: «Lollid, kuhu te tormate, alles vundamenti tehakse!»
Blank
matean ühte- hästi vana mees võtab sularahaaparaadist raha välja ja viib selle panka: "olge kena, preili, pange see raha ikka mu arvele. Ma ei usalda neid aparaate":D:D
Blank
mis küsimus ja imelik lahendus :/
Blank
Ja kui juhtub, et hullumajast põgenemisel satub mõni auto ette kus võtmed ees, siis tuleb sisse istuda ja tanklasse põrutada? :P
Blank
1. Võta aega endale ja istu maha. Ära liiguta ja süga ennast sel ajal.
2. Kui muutud juba väga rahutuks, mõtle mida sa kohe nüüd teha tahaks.
3. Leia paber und pliiats ja kirjuta üles see. Süüta valgus kui vahepeal on õues pimedaks läinud.
4. Korda sama tegevust tuima järjepidevusega ülepäeva kolme kuu jooksul.
5. - kui lõpuks hullumajja viivad, jookse ära sealt lihtsalt. Ära jalanõusid maha unusta.
Blank
Hei!

Tänan Kuidas.ee meeskonda kättevõidetud mp3 mängija eest. Meeldiv üllatus kui arvestada, et tehti mööndus vaadatavuse kordade osas.

Tahan öelda, et artikleid on meeldiv luua kui tean, et kellelgi võib õpetustest kasu olla. Olen teiste autorite tarkusi lugenud ja neid on reaalselt vaja läinud, mingi konkreetne mure sai lahendatud. Lisaks artiklite kirjutamisele on õnnestunud leida sarnaste huvidega inimesi ja olena hakanud nendega Kuidas.ee vahendusel suhtlema. Uued teadmised, uued tarkused ja uued sõbrad - see on edasiviiv!

Kirjutan ka edaspidi huvitavaid õpetusi, sest usun Kuidas.ee kasvamist väga populaarseks ning suure kasutajate arvuga keskkonnaks. Interneti peamine nõrkus on info üleküllus ja selle raske leidmine. Kuidas.ee on selles mõttes ideaalne koht, et samm-sammult õpetused on ühes kohas ja lihsasti märksõnade kaudu leitavad.

Soovin meeskonnale innukat arendustööd!

Kohtumiseni uutes artiklites,

kasutaja Arvo
Blank
IT-alal tegev ei mäletagi kui kaua juba, riistvaraprojektid (kasti ümber põhiliselt), programmeerimine, it otsast otsani. Võite julgelt küsida, aitan kui oskan.
Blank
Kuidas.ee Vaba Foorum » Millega tegeled õpid-töötad?
... ja täiendan end ka õppides TÜ-s.
Blank