Viimased postitused

584 teemat, 975 postitust
Arvutid » kuupäev läheb valeks
Iga päev pean arvuti käivitamisel, muutma arvuti kuupäeva. Mida teha? Tegemist on kolm kuud vana arvutiga. Kusjuures nii on ainult soomes. Eestis on ok. Mõnikord on kellaaeg samuti vale.
Blank
Arvutid » Lahendatud: PDFCreator cannot find gsdll32.dll
Kui installisid PDF Creatori ja saad cannot find gsdll32.dll veateadet, siis salvesta PDF Creatori installifail kõigepealt kõvakettale ja seejärel alles käivita. Ära tee nii, et kui hakkad alla laadima, siis vajutad kohe downloadi dialoogis Run. Kettale salvestamine ja siis käivitamine peaks probleemi lahendama.
Blank
Arvutid » Lahendatud: Fatal error Skype avamisel
Kui pärast Skype uuendamist viimasele versioonile saad Fatal errori kui üritad Skypet avada, võta kätte ja installi uusim versioon maha ja installi varasem versioon asemele. Teine variant on kasutada uuemat operatsioonisüsteemi.

Vanema, nt 4.xx versiooni saab alla laadida siit:
http://www.filehippo.com/download_skype/8287/
Blank
Arvutid » Lahendatud: socket error #10013 Cobian Backup programmis e-maili seadistamisel
Seadistades Cobian Backupis e-maili teavitust võib tulemüüri kasutamise puhul saada veateadet Socket error #10013 ja e-maili ei saadeta.

Lahenduseks lubada tulemüürist cbService.exe läbi (asub Program Files\Cobian).
Blank
Arvutid » Lahendatud: GRUB error 17 (Windows, Linux Ubuntu dual bootiva arvuti viga)
Juhin tähelepanu, et see käsk võib hea asemel ka halba teha, muutes kõik partitsioonid (kettad) kättesaamatuks, mis tähendab andmetest ilma jäämist. Seega tuleb kasutada sobivaid tööriistu, nt Slax, BartPE vmt, et kopeerida eelnevalt kõik olulised andmed oma arvuti kettalt välisele andmekandjale.
Blank
Arvutid » Lahendatud: GRUB error 17 (Windows, Linux Ubuntu dual bootiva arvuti viga)
Kirjutan siia, kuidas sain lahti bootimisel tulevast veast GRUB error 17. Tegemist oli dual booti masinaga, kus oli esimesena installitud Ubuntu, seejärel Windows XP. Kasutaja, kes arvutit omas, kustutas windowsis disk managementi kaudu ära Ubuntu partitsiooni, seetõttu enam ei leidnud bootimisel arvuti seda partitsiooni ning seda GRUB error 17 just tähendabki.

Asja lahendamiseks tuli Windows XP CD-lt bootida, kui jõudis kätte koht, kus valida mida teha, vajutada R et käivitada recovery console, seejärel logida sisse oma Windowsi installatsiooni (vajutada nt 1, pakuti nr 1 all Windowsit) ja kui käsurida ees, kirjutada sinna:

FIXMBR

.. ja vajutada enter.

Küsiti, kas olen ikka kindel, et soovin jätkata? Fixmbr võib lõhkuda partitsioonitabelid ja nii võib kogu andmetest ilma jääda. Kuna andmed olid eelnevalt juba kõvakettalt kõik ümber tõstetud, võisin riskeerida. Vajutasin y ja enter ja tuli teade, et kõik õnnestus. Seejärel EXIT ja enter.

Arvuti taaskäivitus ja error oli kadunud nagu naksti, Windows bootis kenasti üles.

Lisalugemist FIXMBR kohta:
http://www.microsoft.com/resources/documentation/windows/xp/all/proddocs/en-us/bootcons_fixmbr.mspx?mfr=true
Blank
Soovitame Teil kirjutada fassaadide soojustamisest mõned "kuidas" artiklid. Kuidas vältida vigu fassaadide soojustamisel, kuidas planeerida maja fassaadi värskendamist jt. Teadmiste näitamine läbi artikli on väga hea reklaam ning korraliku artikli lõppu soovitame lisada ka viite ettevõtte kodulehele.
Blank
Teostame fassaadide soojustamist ja viimistlemist vastavalt kliendi soovile.
Samas ka katusetööd on need millega me peamiselt tegeleme.
Kogemusi selles valdkonnas 8 aastat.
Ja meie töökat seltskonda ja töö kvaliteedi iseloomustab selline lause.
Teeme nii nagu teeme ise endale.
Kui huvi ja küsimusi võtke julgelt ühendust ja oleme teile abiks

wikman@hot.ee
Tel 57802163
Blank
Oleneb, mis formaadis videod on. Kõige lihtsam võimalus on ilmselt kasutada Windows Movie Makerit, kui on sellises formaadis video, mida see toetab. Kuid võimalik on erinevaid konvertereid kasutades viia videod sellisesse formaati, et toetaks.

Mis videod teil täpsemalt on?
Blank
Kuidas kleepida kahte videofaili üheks filmiks?
Blank