Viimased postitused

63790 teemat, 71958 postitust
Tervis » Vitamiinipuudus
Ma tahan oma tervist rääkida. Hiljuti hakkasin kõike väsima ja muretsema. Mõne päeva pärast olen mul mingil põhjusel masendust depressioonis. Ma ka ei saa magada. Võib-olla on see vitamiine puudumise tõttu? Ma lugesin, et magneesiumi puudus võib seda põhjustada: https://www.magne.ee/Magneesiumi-puuduse-sumptomid/magneesium-ja-stress Mis tahes mõtted selle kohta? Kas ma peaksin magneesiumist tablette ostma ja kasutama või on see probleem ajutine?
Blank
Äri » Küsitlus tööandjale. Raamatupidaja kutse-eetika väärtus tööandja pilgu läbi
Tere, Mina olen Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna kolmanda kursuse tudeng Galina Stepanova ja koostan uurimistöö teemal "Raamatupidaja kutse-eetika väärtus tööandja pilgu läbi". Küsitluse eesmärk on välja selgitada tööandjate teadlikkus raamatupidajate kutse-eetika kohta. Küsimustik on anonüümne ja vastamiseks kuulub umbes 5 minutit. Palun Teid osaleda uuringus, sest iga vastaja arvamus on minu jaoks oluline.

https://docs.google.com/forms/d/1Tx963Ssfpb1Tt7tXTi65sZvMi3I5MQmHlDIhNaqsrlw/edit.

Aitäh Teid oma kuulutanud aja eest!
Galina Stepanova
Blank
Pühad ja Tähtpäevad » Jõuluteemad
Kes soovib jõulunippe, siis palun väga: jõulukontserdid, jõulukaunistused, toodete arvustused ja muu
Blank
Hobid ja Mängud » Tasuta raha
Kuna ülalpool olev link on päris vananenud, siis annaksin hoopis uuema lingi, kus on värskemad pakkumised: seda lehte näeb siit.
Blank
Töö ja Karjäär » Milliseid töid saab teha kaugtööna?
Panin eelmisel postitused natuke valesti, tahtsin suunata siia lehele: logo kujundamine
Blank
Töö ja Karjäär » Milliseid töid saab teha kaugtööna?
Kindlasti sellised tööd, mida pakuvad ka paljud agentuurid. Sellised tööd on tehtavad kodust ja tihtipeale otsivad ka agentuurid sellised inimesi kes teeksid sellseid töid:
kodulehe optimeerimine
logo kujundamine
Blank
Soovitan veel ühte kasulikku lehte neile, kellele meeldib internetikasiinos mängida: siit lehelt saab vaadata kasiinode arvustusi. Ja leiab ka boonuseid!
Blank
Töö ja Karjäär » Milliseid töid saab teha kaugtööna?
Pakun välja veel paar varianti, mis on ära toodud siin lehel. Näiteks Etsy poe ülespanemine, e-raamatu tegemine jne. :)
Blank
Raha » Kust leida normaalne laenuandja?
Olen aja jooksul otsinud tohutult palju võimalusi, kuidas leida normaalne laenuandja ning paari infokoha seast on jäänud hulka see portaal, kus on laenud kenasti reastatud. Ei ole mingit ülemäärast jama, kõik selge ja lihtne. Pluss nad postitavad uudiseid ja veebipoodide arvustusi ka. Kasulik!
Blank
Hobid ja Mängud » Eesti pokker
Tänan, ek112 - väga kasulik link!
Blank