Viimased postitused

3246 teemat, 3896 postitust
Arvutid » Vaja perliga programmeerimisel abi
Tänan kõiki kaasa mõtlemast, sain oma jõududega arvestuse kätte :)
Blank
Arvutid » kuidas saada wordi kastikesi, millese võimalik nn linnukesi või ristikesi teha väljatrükil
Hei,

Loodan, et sain õigesti aru, mida mõtled.

View -> toolbars -> forms, avaneb vormide tööriistariba, topeltklõps märkeruudul ja ta tuleb sinna kohta, kus on kursor.

Kui tahad, et oleks märgitud, siis tee sellel tekkinud ruudul topeltklõps, saad muuta, kas märgitud või ei. Kas oli abiks?

Kui ei, millist Wordi kasutad?
Blank
Arvutid » kuidas saada wordi kastikesi, millese võimalik nn linnukesi või ristikesi teha väljatrükil
probleem nii lihtne aga lahendus ei meenu, vaja koostada ankeedid, mida väljatrükil saaks märgistada aga mis ei meenu see ei meenu!
Blank
Arvutid » Vaja perliga programmeerimisel abi
saan aru, et tähtaeg möödas aga kuna seda veel esitada saad?
Blank
Arvutid » Vaja perliga programmeerimisel abi
noonii pilt tuligi:D kaljukotkas ehk programmeerib ära, sest ma olen sellel alal suhteliselt tuim:)
Blank
Arvutid » Vaja perliga programmeerimisel abi
Aga mul on sellega natuke kiire. Tähtaeg oli juba eile :)
Blank
Arvutid » Vaja perliga programmeerimisel abi
Mina oskan programmeerida aga Rait räägib õiget juttu. Pilt profiilis aitaks oluliselt kaasa :D
Blank
Arvutid » Vaja perliga programmeerimisel abi
ot: mina programmeerida ei oska, aga siin aitaks vastuse püstituse kiirusele oluliselt kaasa kui sul oleks profiilis pilt endast:)
Blank
Arvutid » Vaja perliga programmeerimisel abi
Vaja lahendada järgnev ülesanne:

Teil tuleb koostada programm raamatute andmebaasiga ( raamatud.txt) suhtlemiseks. Ühe raamatu andmed on ühel real:
Autor; Pealkiri; Kirjastuse linn; Kirjastuse nimi; Väljaandmise aasta

Kirjutage järgmised alamprogrammid:

* • Uue raamatu andmete lisamine andmebaasi. Andmed küsige kasutajalt. Kontrollige, et kogu info sisestatakse (autor, nimetus jne) ning et väljaandmise aasta koosneks neljast numbrist.
* Andmete otsimine:
o kas pealkirja järgi;
o või kasutaja poolt antud välja järgi.
Blank
Arvutid » Windows 7
Korra proovisin aga võtsin uuesti maha.
Väline mulje oli küll kenam kui vistal aga kasutamine tundus raske.
Vista kasutajail ilmselt lihtsam aga XP-lt üleminek on harjumatu.
Kõvaketas võttis ära umbes 20 giga, aga RAM-i tundus et tarvitas vähem kui vista.
Esimesed probleemid tekkisid arvuti draiverite installil, kuna plaadilt pakutavaid ei tunnsitanud. Internetist küll leidis aga tükk mässanist oli sellega.
Sarnaneb uute mobiilidega, millega saab igasugu vingeid asju teha aga helistamine on keeruline.
Blank