Viimased postitused

13 teemat, 45 postitust
Internet » Laen ja kiire investeering
Laenupakkumine pluss 24 tundi
Tere
Kas otsite laenu kiirelt? kas:
Kas saaksite oma finantstegevust taaselustada?
Korteri sisustuse renoveerimiseks; maja; hoone?
Rent? Auto ostmine? Krediit pulmade eest?
Võlgade arveldamine? Projekti realiseerimiseks?
Või muudel põhjustel jne.
pakuvad laenud eraisikute vahel pakume teile laenu alates € 5000 kuni € 500 miljonit väga lihtne tingimustel kiirusega 3%, mille tagasimaksmise tähtaeg on 1 aasta kuni 30 aastat cellons laenu ..
Me teeme ka investeeringuid ja laene igasuguste üksikisikute vahel. pakub lühikese, keskmise ja pikaajalise krediidi.
Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust aadressil

E-post: fernadagonsalo33@gmail.com

PS: Me ainult laename ausad inimesed, kes saavad oma raha tagasi maksta
Blank
Internet » Laen ja kiire investeering
Laen ja kiire investeering
Tere, proua, üksikisikud: Eesti, Sloveenia, Vene, Inglise, Sloveenia, Saksa, Leedu, Prantsuse, Belgia, Kanada, Portugali, Itaalia, Šveitsi, Taani ja kõikjal maailmas; me oleme "Golden Finance Investment Group", kes otsib tõsiseid partnereid, kes suudavad meie teenusega kokkuleppele alla kirjutada
Me tahame töötada tasuv projektijuhtide või inimesed, kes vajavad laenu, et taaskäivitada oma tegevuse või selle laenu, millega me töötavad sujuvalt, et rahastada oma projekti. Me oleme anda laenu raha alates € 5000 kuni € 500 miljonit kellelegi võimalik jälgida tingimuste ja tagasimaksmise intressiga 3% aastas tagasimaksmise tähtajaga kuni üks aasta on 30 aastat krediiti. Kui teil on raha projekti või mõnel muul põhjusel, võtke meiega ühendust, et saada lisateavet, tõsiseid ja ausaid inimesi

E-post: fernadagonsalo33@gmail.com
Blank
Internet » Huvitavat Internetis :-)
Hello....In internet so many interesting things like a different application,services and games .now a days so many peoples use the internet
ISO 27001 Consulting Services in Iraq | How to get ISO 27001 Consultants in Kuwait
Blank
Internet » Huvitavat Internetis :-)
Soovitan veel ühte kasulikku lehte neile, kellele meeldib internetikasiinos mängida: siit lehelt saab vaadata kasiinode arvustusi. Ja leiab ka boonuseid!
Blank
Internet » IP-aadress
Mis on sinu IP-aadress? Küll võib seda vaja minna nii tulemüürireeglite sättimiseks tööl, mängude seadistamiseks, endale FTP ligipääsuõiguste lubamiseks jne.

Vaata siit oma IP-aadress
Blank
Internet » www.lover-fashion.com
lover-fashion Co., Ltd. is a leading international manufacturer and marketer of Sexy Costumes and Sexy Lingerie, With top sewing facilities, using unique fabrications, laces and trims from over 350 resources, employing the experienced workers. with an international network of Distributors, Lover-fashion sales in more than 130 countries, have over 5,000 leading retailers. We sincerely look forward to the opportunity of cooperating with you based on the mutual benefit. This Costumes and lingerie wholesale website is fit for medium - and small wholesale business, buying from us as secure and simple as possible, You can place order from this website directly.

We supply all types of Sexy Lingerie Wholesale, such as : Baby doll & Chemise, Bra Lingerie & Bikini sets, Corsets and Bustiers, Gown & Long Dress, Leg Wear & Body stockings , Panties and G-string, Men's Lingerie, Vinyl & Leather Lingerie, Teddies Lingerie, Plus Size lingerie, Sexy Club wear and so on.and our major Sexy Costumes Wholesale include: Bride, Bunny & Cats, Ladybug & Bees, Cops & Robbers, Country Girl & Cowgirl, Fairies & Angels, Fairy Tales, French Maid, Heroes, International, Military, Nurse, Pirate, Sailors & Sea, School Girl, Sports, Uniforms & others, Accessories and so on. we also supply Christmas Wholesale Lingerie, Halloween Costumes, Valentine Lingerie, Party Wigs, Masks, Nipple Covers and so on at very cheap price.

A wide range of styles is always available. We add new styles every business day. We sell our products at very competitive price. We also accept OEM order or make a new production for your designs printed with your logo.
We mainly export our products to Europe, America, Japan, South America, and so on. If you are interested in some of the items or place an order from us, please do not hesitate to contact us.
We sincerely look forward to the opportunity of cooperating with you based on the mutual benefit.
Welcome to our company, When you want to come and visit us, please check How to find us and About our city to learn more, and any question, contact us freely.
Wholesale Lingerie China
wholesale clubwear
2016 New Clubwear
Blank
Internet » I'm Christy
I'M Christina M võrkkiik. Ma olen United State ARMY.
Siit Ameerika riik Ameerikas. Olen toetav ja hooliv, ootan, et saada
kena sõber. Lugesin teie profiili ja vali intressi teid. Ma tahaksin
luua vastastikuse sõpruse teiega. Palun andke jätkata meie vestlust
läbi minu era e-posti kasti. Siin on minu e-posti aadressi {hammock79.c@gmail.com} Ma tutvustan
ise paremini ja saata teile minu pilt nii kiiresti kui saan oma posti.
Tänu ja soovidega.
Kindral Christina M võrkkiik.
Blank
Internet » E-mail, milles küsitakse sinu e-maili kasutajatunnust ja parooli
Alumni.com avaleht on küll paljutõotav, kuid lähemal vaatlusel selgub, et tegu on vaid infokogumislehega (võib oletada, et sellist taktikat kasutatakse, et kui on piisavalt soovijaid, sinna hakatakse alles teenust üles ehitama).
Blank
Internet » E-mail, milles küsitakse sinu e-maili kasutajatunnust ja parooli
Täna tuli ikka päris kulda postkasti:

In order to verify/confirm your email identity, You are to provide the following data;

CONFIRM YOUR EMAIL IDENTITY BELOW
*Username/ID:
*Password:
*Confirm Password:
*Account Deactivation:__(specify yes to deactivate. No to keep active) Reason for Deactivation:__(If yes)


Saatjaks oli support@email.com, kirja koodi uurimisel selgus aga, et, et oli tulnud läbi ühe Eestis asuva mailikonto (autenditud, SquirrelMail klient). Saatsin haldajale palve uurida ka.

Reply-To aadressiks oli: services@alumni.com

Et jah, panin selle igaks juhuks siia välja, mõni võibolla otsib:
paluks siis mitte saata neile oma kasutajatunnuseid.
Blank
Internet » Reklaami saatmine juriidilise isiku e-mailile - lubatud või mitte?
Milline seadus reguleerib e-maili saatmist juriidilise isiku avalikule kontaktmeiliaadressile?

Elektroonilise side seadus, väljavõte:
https://www.riigiteataja.ee/akt/105072013003

§ 103-1. Elektrooniliste kontaktandmete kasutamine otseturustuseks
(1) Füüsilisest isikust sideteenuse kasutaja või kliendi elektrooniliste kontaktandmete kasutamine otseturustuseks on lubatud üksnes tema eelneval nõusolekul. Nõusolek peab vastama isikuandmete kaitse seaduse §-s 12 sätestatud tingimustele.
[RT I, 23.03.2011, 1 - jõust. 25.05.2011]
(2) Juriidilisest isikust sideteenuse kasutaja või kliendi elektrooniliste kontaktandmete kasutamine otseturustuseks on lubatud juhul, kui:
1) kontaktandmete kasutamisel antakse iga kord selge ja arusaadav võimalus tasuta ja lihtsal viisil keelata oma kontaktandmete selline kasutamine;
2) isikul võimaldatakse oma õigust keeldumisele realiseerida elektroonilise side võrgu kaudu.
(3) Kui isik saab seoses toote müügi või teenuse osutamisega füüsilisest või juriidilisest isikust ostja elektroonilised kontaktandmed, võib käesoleva paragrahvi lõikes 1 sätestatust olenemata kasutada neid kontaktandmeid ostjale oma samasuguste toodete või teenuste otseturustuseks juhul, kui:
1) ostjale antakse tema elektrooniliste kontaktandmete esmase kogumise ajal selge ja arusaadav võimalus tasuta ja lihtsal viisil keelata oma kontaktandmete selline kasutamine;
2) ostjale antakse iga kord, kui tema elektroonilisi kontaktandmeid kasutatakse otseturustuseks, selge ja arusaadav võimalus tasuta ning lihtsal viisil keelata oma kontaktandmete selline kasutamine;
3) ostjal võimaldatakse oma õigust keeldumisele realiseerida elektroonilise side võrgu kaudu.
(4) Elektrooniliste kontaktandmete kasutamine otseturustuseks on keelatud juhul, kui:
1) isik, kelle nimel teave edastatakse, ei ole tuvastatav;
2) edastatud teave ei sisalda juhendit või teavet, mis võimaldab sideteenuse kasutajal, kliendil või ostjal oma õigust keeldumisele realiseerida;
3) edastatud teave ei vasta infoühiskonna teenuse seaduse § 5 lõikes 2 sätestatud nõuetele;
4) edastatud teave ergutab isikuid külastama veebilehti, milles esitatud teave ei vasta käesoleva lõike punktis 3 viidatud nõuetele;
5) sideteenuse kasutaja, klient või ostja on keelanud oma elektrooniliste kontaktandmete kasutamise otseturustuseks.
(5) Käesoleva paragrahvi lõikes 1 nimetatud nõusoleku tõendamise kohustus on isikul, kelle nimel otseturustust tehakse.
(6) Käesolevas paragrahvis sätestatut ei kohaldata reaalajas toimuvale mitmepoolsele häälkõnele.


Ehk siis ...

Füüsiline isik peab olema eelnevalt andnud nõusoleku turundusmailide saamiseks, juriidiline isik mitte. Kui aga juriidiline isik on keelanud endale saata maili, siis talle saata ei või.

Huvitav on nüüd märkida, et minu teada Eestis avalike andmete edastajad (äriregistrist alates) ei paku jur. isikutele võimalust kontaktandmete juurde lisada (või osta) linnukest "Ei soovi otseturunduse maile", mis konkreetsele mailile kommertsteadete saatmise muudaks seaduserikkumiseks (mina loen nii välja). Seega juriidilisele isikule kõiki vastavaid tingimusi täites (opt-out võimalus, enda idendifitseerimine jt) on otseturunduse e-mailide saatmine seaduslik ja lubatud.
Blank