Viimased postitused

5 teemat, 9 postitust
Õigus ja Seadused » Kohtutäiturid ja "liigkasu võtmine"
Tere,
Vajad rahastamist, lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.
Whtsp: +1 725-605-9579
e-post:
creditodiprossimita13@gmail.com
Blank
Õigus ja Seadused » Haldusabi / E-post: socialmercier01@gmail.com / 100% secure
Pakume laene 3000 kuni 5 000 000 eurot intressimääraga 3%. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust e-posti aadressil: socialmercier01@gmail.com
Meie tingimused on väga lihtsad ja laenud on saadaval 24 kuni 48 tundi. E-post: socialmercier01@gmail.com

Kõigile kättesaadav pakkumine
Teie rahaliste probleemide lahendamine
Blank
Õigus ja Seadused » Laen ja kiire investeering

Laenupakkumine pluss 24 tundi
Tere
Kas otsite laenu kiirelt? kas:
Kas saaksite oma finantstegevust taaselustada?
Korteri sisustuse renoveerimiseks; maja; hoone?
Rent? Auto ostmine? Krediit pulmade eest?
Võlgade arveldamine? Projekti realiseerimiseks?
Või muudel põhjustel jne.
pakuvad laenud eraisikute vahel pakume teile laenu alates € 5000 kuni € 500 miljonit väga lihtne tingimustel kiirusega 3%, mille tagasimaksmise tähtaeg on 1 aasta kuni 30 aastat cellons laenu ..
Me teeme ka investeeringuid ja laene igasuguste üksikisikute vahel. pakub lühikese, keskmise ja pikaajalise krediidi.
Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust aadressil

E-post: fernadagonsalo33@gmail.com

PS: Me ainult laename ausad inimesed, kes saavad oma raha tagasi maksta
Blank
Õigus ja Seadused » Laen ja kiire investeering
Laen ja kiire investeering
Tere, proua, üksikisikud: Eesti, Sloveenia, Vene, Inglise, Sloveenia, Saksa, Leedu, Prantsuse, Belgia, Kanada, Portugali, Itaalia, Šveitsi, Taani ja kõikjal maailmas; me oleme "Golden Finance Investment Group", kes otsib tõsiseid partnereid, kes suudavad meie teenusega kokkuleppele alla kirjutada
Me tahame töötada tasuv projektijuhtide või inimesed, kes vajavad laenu, et taaskäivitada oma tegevuse või selle laenu, millega me töötavad sujuvalt, et rahastada oma projekti. Me oleme anda laenu raha alates € 5000 kuni € 500 miljonit kellelegi võimalik jälgida tingimuste ja tagasimaksmise intressiga 3% aastas tagasimaksmise tähtajaga kuni üks aasta on 30 aastat krediiti. Kui teil on raha projekti või mõnel muul põhjusel, võtke meiega ühendust, et saada lisateavet, tõsiseid ja ausaid inimesi

E-post: fernadagonsalo33@gmail.com
Blank
Õigus ja Seadused » I'm Christy
Ich bin Christina M Hängematte. Ich bin ein Vereinigten Staat-Armee.
Aus Vereinigten Staaten von Amerika. Bin stützende und fürsorgliche, freut sich auf zu bekommen
ein schöner Freund. I Ihr Profil lesen und holen Zinsen auf Sie. Ich werde gerne
etablieren gegenseitige Freundschaft mit Ihnen. Bitte lassen Sie weiterhin unser Gespräch
durch meine private E-Mail-Box. Hier ist meine E-Mail Adresse {hammock79.c@gmail.com} ich vorstellen,
ich mein Bild besser und schicken Ihnen so schnell wie ich Ihre Mail.
Danke und Grüße.
Gen. Christina M Hängematte.
Blank
Õigus ja Seadused » Kasulikum?
Tere, ma soovitan helistada tööinspektsiooni juristile tel. 6406000. Infotelefon töötab igal tööpäeval kell 10:00 - 15:00. See ei ole tasuline number ja kõne jooksul on võimalik asjaolusid täpsustada. Vastuse saamine kiirem! Internetis info http://www.ti.ee/index.php?page=600&
Blank
Õigus ja Seadused » Kasulikum?
Tere. Kas keegi oskaks vastata, olen töötanud firmas 3 kuud, olen lepinguga töötaja. Nüüd ei lähe firmal enam nii hästi ja nad otsustavad nö pillid kokku panna. Aga kuidas peaksin käituma mina, kumb on mulle kasulikm kas firma pankrott, tean et siis maksab tööturahasid riik, või pöörduda kohe töövaidluskomisjoni? Oskab keegi aidata?
Blank
Õigus ja Seadused » Kohtutäiturid ja "liigkasu võtmine"
Just.ee lehel on järgmine info:

* Millises ulatuses tohib kohtutäitur minu sissetulekut (töötasu) arestida?

Sissetulekut ei tohi arestida, kui see ei ületa ühe kuu eest ettenähtud palga alammäära suurust või vastavat osa nädala või päeva sissetulekust.

Ainsa erandi sissetuleku (töötasu) arestimisel on seadus kehtestanud lapse elatise nõude täitmise korral. Juhul kui sissenõude pööramine võlgniku muule varale ei ole viinud või eeldatavalt ei vii lapse elatisnõude täielikule rahuldamisele, võib kohtutäitur pöörata sissenõude võlgniku töötasule selliselt, et võlgnikule säilitatakse sissetulekust poolele miinimumpalgale vastav osa või vastav osa nädala või päeva sissetulekust. Seejuures ei arvestata lapse elatise nõude täitmisel võlgniku teiste ülalpeetavate olemaoluga.

Kui täitemenetluses täitetakse muud kui lapse elatise nõuet, suureneb mittearestitav summa iga ülalpeetava kohta ühe kolmandiku võrra palga alammäärast kuus, Mittearestitavat summat ületavast sissetuleku osast võib sellisel juhul kuni viiele palga alammäära suurusele summale vastavast osast arestida kaks kolmandikku, seda ületavast sissetulekust kogu sissetuleku, tingimusel, et arestitav summa ei ületa kahte kolmandikku kogu sissetulekust.

Kui Teil on ülalpeetavaid või maksate elatist, siis tuleb Teil seda kohtutäiturile tõendada, kuna kohtutäituril vastav informatsioon puudu.

Arestimisele kuuluva sissetuleku osa arvutamiseks on Justiitsministeerium koostanud valemi, mille leiate siit.


http://www.just.ee/22390#_*_Millises_ulatuses_tohib_kohtutait
Blank
Õigus ja Seadused » Kohtutäiturid ja "liigkasu võtmine"
Sooviks viiteid ja täpseid näpunäiteid selle kohta, kui palju tohib kohtutäitur vara arestida, palju intresse/viiviseid välja nõuda. Kui palju nad tohivad oma 1 väljasaadetud kirja "hinnaks" määrata, ui suureks võivad kasvada täitemenetluskulud jne jne.

Samuti huvitaks see, mis sorti võlgnevus, mis ajaga aegub, kui kohtutäitur ise pole viitsinud aasta(kümne)id oma tööt teha ja nüüd MaSu ajal inimesi piinavad.

Et siia ei tuleks suvalist lahmimist, mainin ära, et ei vaja seda enda tarbeks, vaid eile helistas mulle üks tuttav ja rääkis elust-olust ja otsustasin asja veidi uurima hakata.
Blank