Kuidas Mobiiltelefoni Kõnesid Pealtkuulata

Kirjutas Arvo
Article1522567237A5Mrmk

 (35 korda hinnatud)

Kui keegi hoiab sinu eest saladusi, siis üheks võimaluseks on mobiiltelefonilt tehtud kõnede pealtkuulamine. Aga mitte ainult - lühisõnumite sisud, mobiili asukoht ja heli ruumis, kus mobiil parasjagu on, muutuvad kättesaadavaks igast maailma otsast. Näiteks, leia üles sinult varastatud mobiiltelefon, tee kindlaks asukoht ja saa teada, kes ja milleks telefoni kasutab.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Keskmiselt väljakutsuv
1
Vii end pealtkuulamise teemaga seaduste poole pealt kurssi. Tee selgeks, mis ja kuidas on lubatud. Mis võivad olla tagajärjed?

Kõigepealt pead teadma, et seadus keelab salaja mobiiltelefoni kõnesid pealt kuulata. Kui aga tegemist on kahe osapoole vahelise kokkuleppega "pealtkuulamiseks", siis on see lubatud.
Vastavalt Eesti jälitustegevuse seadusele (link Riigiteatajasse) ja julgeoleku-asutuste seadusele (link Riigiteatajasse) on politseil, kaitsepolitseil ja teabeametil õigus taotleda kohtult luba isiku telefonikõnede pealtkuulamiseks.
2
Külasta mobiilkõnede pealtkuulamise teenust pakkuva firma Vervata kodulehekülge http://www.flexispy.com

Teenusest lühidalt: FlexySPY on tasuline tarkvara-teenus, mis laetakse GPRS-i kaudu mobiiltelefoni. See tarkvara talletab kogu informatsiooni (kõned, lühisõnumid), mis mobiiltelefoni kaudu liigub ja saadab andmed mobiili internetiühenduse kaudu Sinu spetsiaalsele kasutajakontole internetis. Sina saad sisselogides "jälitatava" mobiili kohta näha tehtud kõnesid, numbreid, SIM-kaartide vahetusi jne.
3
Mõningad rakendusvõimalused pildis. Tee valik oma vajadusi silmaspidades 4 peamise teenuspaketi vahel:
- PRO X
- PRO
- LIGHT
- BUG

Paketid erinevad kasutusvõimaluste ja maksumuse (100-250 EUR) poolest. Valida on, kas saad ainult kõnede, sõnumite logi ja e-posti ligipääsu või siis kuulad toimuvaid kõnesid live´is.
4
Tee kindlaks, kas sinu mobiiltelefon toetab pakutud teenust. Kontrollida saad alamenüüst "Phones."
Toetatud on näiteks järgmised Nokia mudelid: N70, N72, 6680, 6681, 6682, N79, N85, 6220 Navigator, E51, E65, 5500, 3250... Toetatakse ka Samsung telefone ja Windows Mobile rakendustega töötavaid aparaate.

5
Maksa soovitud paketi eest krediitkaardiga või pangaülekandega. Teenuse aktiveerimisjuhised tulevad e-postiga.
6
Asukoha tuvastamine FlexiSpy teenusega internetist. Paigalda tarkvara GPRS-i kaudu mobiiltelefoni, mida soovid "jälitada." Ole FlexiSpy kasutajakonto kaudu kursis kõige toimuvaga. Detailne informatsioon on saadaval sammus 1 viidatud internetileheküljel.

Kommentaarid

Arvo

Arvo

Medal_silver_3 Entusiast 878 punkti

Kategooria: Elektroonika