Kuidas Vältida Kalleid Kohvipoode

Kirjutas Marek
Article2566741056EeJpn6

 (3 korda hinnatud)

Paljud inimesed naudivad head kohvi aga tänase majandusliku seisu juures on üsna kallis osta endale isegi tassike kohvi. Kui sul on plaan kulutada kohvile 40 krooni päevas (see on kahe tassi kohvi hind), siis viis päeva nädalas kohvi juues kulutad sa aastas 9600 krooni. Ma ei tea kuidas on lood sinuga aga mulle meeldiks seada raha kulutada kuskile mujale.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Keskmiselt lihtne

Vajalikud asjad

  • Kohvi, kohvimasin, termos
1
Pilt: Internet (termos) Esiteks alusta kohvi tegemist kodus. Sellega säästad sa vägapalju enda rahast. Kui sul peaks tekkima isu juua kohvi tööl, siis võta kodust kohvi termosega kaas või ostke tööjuures endale töökaaslastega kohvimasin.
2
Kui sulle meeldib just kindla kohviku kohvi, siis uuri välja millist retsepti see kohvik sinu kohvi tegemiseks kasutab. Internet on täis lihtsaid retsepte, et muuta enda kohvi maitsvamaks.
3
Ka poodides on olemas erinevalt maitsestad kohvid ja on müüa ka siirupeid, mida hiljem kohvile lisada. Erinevaid võimalusi on väga palju uute maitsetega kohvi tegemiseks, kasuta vaid enda kujutlemisvõimet ja maitsemeeli. Aga ära kuluta ka liialt palju et maitsestada enda kohvi, põhimõte on ikka säästa raha :)

Nipid ja hoiatused

  • Suuremat kohvipakki ostes võid säästa raha, sest koguse ja hinna suhe on palju parem. Pea meeles, et kui retsept käsib siis kasutada kindlat kohvi brändi, siis ei pea see just alati nii olema, alati võib odavama kohvibrändi kasuks otsustada.

Kommentaarid

Marek

Marek

Medal_silver_2 Algaja 120 punkti

Kategooria: Raha

Sarnased artiklid