Kuidas Luua Uusi Kontakte Internetis

Kirjutas Valentin
Article3267800187cJ8zUf

 (2 korda hinnatud)

Iga ettevõte vajab uusi kontakte ja kliente. Pole ka suur saladus, et väga paljud ettevõtted ja eraisikud on internetis olemas. Internet on väga võimas vahend, mis võimaldab luua uusi kontakte ja leida uusi äri võimalusi. Uute kontaktide loomiseks ja potentsiaalsete klientide leidmiseks kasuta internetti.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • E-posti aadress
  • Internetiühendus
  • Telefon
1
Otsi üles vanad sõbrad.

Internet aitab sul värskendada vanu kontakte ja neid ka säilitada. Kasuta otsingumootorit, et üles leida vanad sõbrad. Ja mitte ainult. Proovi leida inimesi või ettevõtteid, kes tegutsevad samal alal nagu sinagi või kellel on sinuga sarnased huvid.

Abiks on mitte ainult otsingumootorid, vaid ka erinevad sotsiaalvõrgustikud.
2
Kasuta sotsiaalvõrgustikke.

Sotsiaalvõrgustike kaudu on sul võimalik väga kergelt üles leida nii vanu kliente, sõpru kui ka uusi potentsiaalseid kliente. Eestist pärit inimesi leiab näiteks LinkedIn, Orkut kui ka Facebook võrgustikest. Eriti soovitatav oleks luua konto LinkedIn võrgustikus.
3
Uuri maad.

Teosta uuringuid, mis aitavad kasvatada äri. Kui sul on plaanis teha pakkumine konkreetsele ettevõttele, siis eelnevalt ürita leida nii palju informatsiooni ettevõtte kohta kui võimalik.

Otsi välja nende kodulehekülg ning vaata üle ettevõtte kohta võimalik informatsioon, et end paremini ette valmistada, teades, kellele tuleks helistada, keda küsida ja kuidas olla neile kasulik.

Veendu, et sinu potentsiaalse kliendi kohta leitud info on õige, sest internetis levib enamasti erinevate inimeste arvamused aga mitte reaalsed faktid.

Nipid ja hoiatused

  • Hea, kui sinu ettevõte omaks internetis veebilehte.
  • Võimalusel kasuta telefoni, mitte e-kirja.
  • Leidub ettevõtteid, kes ei loe oma e-postkasti nii tihti. Seega ära looda kiiret vastust.

Kommentaarid