Kuidas Muuta Silma Värvi Photoshopis

Kirjutas martinikene

 (1 kord hinnatud)

Jälle üks kerge õpetus, silmavärvi muutmine. Plaanid osta värvilised läätsed? See õpetus on just sinu jaoks, uuri välja milline värv sulle kõige rohkem sobib.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Keskmiselt lihtne

Vajalikud asjad

  • Photoshop
  • Tahtmine
  • Väike teadmine Photoshopist
1
Algus Alustuseks jälle tuleb avada pilt. Mina jälle võtsin oma pildi tasuta pildi databaasist

2
Sponge Mina teen ta silmad punaseks. On mitmeid meetodeid kuidas seda teha, mina eelistan järgnevat. Ma võtan Sponge tööriista, veendun, et see on Desaturate peal ja Flow on 100%. See tööriist teeb värvitud ala mustvalgeks ehk eemalda silmaiiriselt vana värv.
3
Blur Selle asemel, et valida silmad teen hoopis uue layeri. Valin sobiva värvi, ning pintsliga värvin enamvähem silma iirise ära. Ja kasutan Gaussian Filtrit sellel, Filter - Blur - Gaussian Blur. Silm peaks enamvähem selline välja nägema.
4
Step3363817722gyPw1D Nüüd tuleb valida blending modeks kas Overlay või Soft Light ning Opacityt liigutada vabal valikul, kuidas sobib nii pane. Pupill on värviline arvatavasti ning see ei sobi. Õnneks on selle vastu kerge ravi, lihtsalt võta Eraser(Kustutaja), vali sobiv suurus, mis läheks kokku pupilli suurusega ja kustuta värv ära.


Veel selliseid õpetusi leiad TasutaPS-i leheküljelt!


Silma värvi muutmine

Nipid ja hoiatused

  • Kui soovid mõnda teist värvi, siis ei pea kogu protsessi algusest tegema, vaid piisab kui võtad Image - Adjustments - Hue/Saturation(Ctrl + U), paned linnukese Colorize kasti ja liigutad liugureid vastavalt vajadusele.

Kommentaarid