Kuidas internetis raha teenida

Kirjutas iKristjan
Article2318055129cWmcXv

 (25 korda hinnatud)

Soovid alustada internetis raha teenimisega? Oled leidnud õige õpetuse. Sul pole vaja muud, kui ainult internetti, mõni minut päevas ja järjepidevust.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne
1
Mine lehele www.neobux.com ja registreeri endale kasutaja.
2
Logi kontosse sisse ning tutvu lehega, uuri foorumit ning teiste lehel olevate võimalustega.
3
Raha on võimalik teenida reklaame vaadates, minnes lehele "View Advertisements". Teine viis, kuidas on võimalik lisa raha võita, on samuti reklaame vaadates lehel "AdPrize".
4
Jätka reklaamide vaatamisi iga päev, kuni sul on koos piisavalt raha, et endale töölisi (referrale) rentida, kes teenivad iga vaadatud reklaami pealt sulle raha. Et veelgi kiiremini endale referrale rentida, külasta lehte "Mini Jobs", kus sul on lihtsaid ülesandeid täites võimalik lisaraha teenida.
5
Alusta referralide rentimisega. Iga nädala või kahe tagant rendi endale uusi töölisi, et kiirendada teenimise protsessi. Kindlasti tutvu internetis olevate materjalidega (näiteks siit), mis räägivad referralidest täpsemalt ning mis meetodid on kõige paremad.
6
Naudi teenitud raha või investeeri teenitud raha referralidesse, et veelgi enda sissetulekut suurendada. Pea meeles, et mida rohkem töölisi sul on, seda kiiremini on sul raha võimalik teenida.

Kommentaarid