Kuidas taotleda Austraalia work and travel viisat internetis (esimene aasta, subclass 417)

Kirjutas Toomas
Article4208137532kbcMFY

 (5 korda hinnatud)

Austraalia viisat on võimalik taotleda interneti teel, vajalik on pangakaart (krediitkaardi funktsionaalsusega), millega oleks võimalik viisa eest maksta. Kirjutan lühidalt, kuidas käis Austraalia work and travel viisa subclass 417 (esimene aasta) taotlemine interneti teel ja kätte saab juba kahe päevaga.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • arvuti
  • internet
  • krediitkaart või krediitkaardi funktsionaalsusega deebetkaart või internetipanga virtuaalkaart
  • pass
  • raha ca 400 €
1
Ava immi.gov.au lehel viisa taotlemise esimene etapp. Sinna saad otse siit: http://www.immi.gov.au/e_visa/working-holiday.htm
2
Liigu natuke alla poole lehel, viisate loetelu tabelist leiad lingi "First working holiday visa", klikka sellel.
3
Alusta viisa avalduse täitmist avanenud vormis. Pead andma nõusoleku, et oled lugenud läbi tingimused, samuti palutakse sul olla nõus sellega, et austad Austraalia tavasid ja kombeid, oled heatahtlik ja viisakas jne.
4
Avalduse täitmise ajal on erinevates etappides võimalik salvestada enda avaldus, pead ka määrama parooli.
Hiljem saad pandud parooliga ja salvestamisel saadud koodiga (kirjuta see kood üles), mis algab SEGO, oma avaldust jätkata siit https://www.ecom.immi.gov.au/visas/performRetrieve.do
5
Kui kõik andmed on enda kohta täidetud erinevates sammudes ja kõik topelt üle kontrollitud, tee ära viisa lõivu tasumine krediitkaardiga.
6
Seejärel saad enda taotluse koodi (Transaction Reference Number ehk TRN), mis kirjuta üles või prindi välja, kood algab EGO.
7
Nüüd pead minema röntgenisse, viisa taotlemiseks on vajalik röntgenpilt, et välistada riiki sisenejal erinevad haigused.
Pass kaasa! TRN number kaasa! Ja 102€ kaasa röntgeni tasu. Kohapeal tehakse passikoopia, mis lisatakse taotlusele. Röntgenit saab teha http://innomedica.ee/teenused-2/tervisetoendid-viisa-taotlemiseks/
8
Kui röntgen on tehtud, lisab kliinik selle TRN numbri alusel interneti kaudu otse teie viisataotlusele, mille järel viisataotluse vastus tuleb kahe päevaga.

Nipid ja hoiatused

  • Pass kehtigu vähemalt 2a, et oleks kindel.

Kommentaarid

Toomas

Toomas

Medal_bronze_2 Veteran 2 564 punkti

Kategooria: Reisimine