Foorumi postitused kasutaja Toomas poolt

28 teemat, 89 postitust
1. soetada udu vastast ainet, millega töödelda klaasid seestpoolt ära
2. vahetada salongi õhufilter
3. auto seestpoolt kuivatada, nt lasta uksed lahti seista garaazis
Blank
Outlook Expressi .dbx failid lähevad aeg-ajalt ikka katki, mille tulemusel faili suurust näitab küll (nt 2GB), aga selle faili tekitatavas kaustas Outlook Expressis kirju pole.

Kasutasin tasuta tööriista http://www.technibble.com/repair-tool-of-the-week-dbxtract-45/ katkisest dbx failist kirjade kättesaamiseks. Võttis aega terve öö, kuna kirju oli mitu tuhat, kuid kõik kirjad sai .eml kujul ühte kausta salvestatud. Seejärel sai need lohistada tagasi Outlook Expressi ja siis tehtud import juba Microsoft Outlooki, kus andmefaili saab tublisti suuremaks ajada.

Programmis kui panna recovery mode, siis salvestab kirjad .txt kujul, seega ei maksa recovery mode panna - lihtsalt kui käima paned, annad kausta ette, kus asub sinu katkine dbx fail (võid selle eraldi kopeerida kusagile uude kausta) ning anda ka kausta, kuhu dbx failist kätte saadud kirjad salvestada.
Blank
Arvutid » VirtueMart tellimuste numbri muutmine
Kui VirtueMartis pärast testtellimuste tegemist on vaja nullida ära tellimuse numbrid, siis tuleb selleks minna andmebaasi (nt phpmyadmin), leida sealt tabel jos_vm_orders (kui eesliiteks kasutasid jos_), sealt valida Tegevused (Operations) ja seada Auto Increment väärtuseks 1 või soovitud number, kust jätkataks tellimuste nummerdamist.
Blank
Oleks hea, kui saaksid saata pildi ka graafikakaardi infoga. Võid kasutada nt http://www.piriform.com/speccy ja sellega graafikakaardi info hankida ja siia postitada.
Blank
Arvutid » kuupäev läheb valeks
Kas kuupäeva tuleb muuta enne kui Windows üles laadib või pärast, juba Windowsis? Kui enne, siis otsiks patareist viga, kui pärast, siis võimalik, et arvutil oleks vaja keelata automaatne kellaaja seadistamine.
Blank
Tänud foorumisse postitamast. Oleks hea, kui saaksid nendest veateadetest teha koopiad/pildid ja postitada siiasamasse. Samuti, mis arvuti parameetrid on, mis kaart sees on ja mis mängu üritad käivitada.
Blank
Arvutid » Lahendatud: PDFCreator cannot find gsdll32.dll
Kui installisid PDF Creatori ja saad cannot find gsdll32.dll veateadet, siis salvesta PDF Creatori installifail kõigepealt kõvakettale ja seejärel alles käivita. Ära tee nii, et kui hakkad alla laadima, siis vajutad kohe downloadi dialoogis Run. Kettale salvestamine ja siis käivitamine peaks probleemi lahendama.
Blank
Arvutid » Lahendatud: Fatal error Skype avamisel
Kui pärast Skype uuendamist viimasele versioonile saad Fatal errori kui üritad Skypet avada, võta kätte ja installi uusim versioon maha ja installi varasem versioon asemele. Teine variant on kasutada uuemat operatsioonisüsteemi.

Vanema, nt 4.xx versiooni saab alla laadida siit:
http://www.filehippo.com/download_skype/8287/
Blank
Arvutid » Lahendatud: socket error #10013 Cobian Backup programmis e-maili seadistamisel
Seadistades Cobian Backupis e-maili teavitust võib tulemüüri kasutamise puhul saada veateadet Socket error #10013 ja e-maili ei saadeta.

Lahenduseks lubada tulemüürist cbService.exe läbi (asub Program Files\Cobian).
Blank
Arvutid » Lahendatud: GRUB error 17 (Windows, Linux Ubuntu dual bootiva arvuti viga)
Juhin tähelepanu, et see käsk võib hea asemel ka halba teha, muutes kõik partitsioonid (kettad) kättesaamatuks, mis tähendab andmetest ilma jäämist. Seega tuleb kasutada sobivaid tööriistu, nt Slax, BartPE vmt, et kopeerida eelnevalt kõik olulised andmed oma arvuti kettalt välisele andmekandjale.
Blank