Foorumi postitused kasutaja Toomas poolt

28 teemat, 89 postitust
Viimane aeg veel registreeruda mõttetalgutele!

M-Klubi tegi samuti ettevalmistusi mõttetalguteks, millise sõnaga algas iga m-mehe küsimus? Vaata ise järgi :)

Vaata ka www.minueesti.ee

Blank
Kuidas.ee uudised » Kuidas.ee meedias
Lisaksin, et on teada, et Kuidas.ee-le meeldib Mozilla Firefox. Nüüd vaata aga Firefoxi lemmiklehti Mozilla Firefox-i alustamisjuhendis Pöial üles!
Blank
Korduvalt on ette tulnud sarnast probleemi, et mitmele adressaadile kirja või koosolekukutse saatmisel Outlookist (exchange kontolt) annab tõrke - sõnumsideliides on saatnud teate tundmatu tõrke kohta, kui probleem kordub, käivitage Outlook uuesti - ja teadet saata ei saa. Samal ajal on kadunud ka globaalne aadresside loend aadressiraamatust.

Ühe sümptomina on Outlook genereerinud Backup profiili aktiivsest profiilist - mure laheneb, kui kustutada mõlemad - nii backup kui ka aktiivne profiil, ning luua täiesti uus exchange konto.

Kui kellelgi on sarnast probleemi ette tulnud ja teab ka mis seda põhjustab või kuidas seda teisiti lahendada, oleks seda huvitav kuulda.

Toomas
Blank
.sxi - OpenOffice Impress (OpenOffice analoog Microsoft Powerpointile). Avamiseks vaja OpenOffice installida ja avada Impress-iga.
Blank
Seda listi ma just otsinud olingi, aga paljudele arvutikasutajatele jääb see kindlasti liiga väheütlevaks.


Mida teha?:)
Blank
.ost faililaiend - Outlooki Offline modes töötamise fail - kasutab Outlook, kui on seadistatud Outlook töötama ka ilma ühenduseta (ühenduse taastumisel süngitakse offline kaust ja exchange serveri kaust)
Blank
.pst faililaiend - Outlooki arhiivifail - avamiseks tuleb Outlooki importida
Blank
.ico faililaiend - ikoonipildi laiend (kasutatakse veebilehtedel aadressiribal ikoonina, lemmikutesse lisamisel ikoonina, samuti programmide käivitamise ikoonidel).
Blank
Arvutid » Faililaiendid
.dwg faililaiend - Autocad-i stiilis joonestusfail (projekt, plaan), avab AutoCad, FreeDWG Viewer, DWG viewer
Blank
Arvutid » Faililaiendid
.xcf faililaiend - tasuta Gimp pilditöötlustarkvara fail
Blank