Foorumi postitused kasutaja Toomas poolt

28 teemat, 89 postitust
Kunagi koodisin rändom hellituse generaatori: http://www.itabi24.ee/php/helladlaused.php. Skript võtab 5 eri lahtrist erinevad eelsisestatud lauseosad ja paneb nendest suvalises järjekorras kokku ühe komplimendi, päris fun :)

üks näide: Sa oled nagu hämmastav sõjaprintsess Xena hommikuse kukekiremise aegu maad soojendava päikese all kastepiisku endale kondenseeruda laskmas!!!
Blank
http://listen.grooveshark.com - lai valik muusikat otse internetis, veel parem kui eelmine ;)
Blank
Selline huvitav asi: http://www.jango.com . Saab online muusikat kuulata, mis ise soovid. Nõuab vaid väikest registreerimist.
Blank
Reisimine » Kus oled käinud reisimas?
Nana mulle tundub just, et oled suurema osa maailmast läbi sõitnud :) Ise olen käinud Norras, küll rohkem töö, kui lõbu asjus. Norras on järved ja kaljud vaheldumisi, maanteed lähevad tihti otse mäest läbi, majad jälle ehitatud teinekord hämmastavale pinnasele (kivile siis enamasti) jne. Lillehammerist Trondheimi sõites vaheldus loodus kõvasti, tee peale jäänud mäestiku kõrgeimates punktides õnnestus isegi tundra sarnast maastikku näha (sammal ja madal taimestik ainult ja teepervel näksis põhjapõder). Vaatamist seal jätkub. Veel olen käinud Hispaanias Costa del Solis, seal sai ka võetud rendiauto ja sõidetud päevaga ca 400km ja natuke seda päris elu nähtud. Õnnestus ka sõita üles mäkke pilvedest läbi, pealpool pilvi, ja alla tagasi. Sellesmõttes huvitav, et kui Norras on mäed hallid, siis Hispaanias oranžid, hea kontrast. Hästi jäi meelde üks teeäärne puuviljakaupmees: palusin kilo viinamarju, andis need poole hinnaga ja veel ühe rohelise apelsini ka pealekauba. Väike tegu, suur mõte:) Ahjaa, Hispaaniast tagasitulles läksin lennukisse otse ööklubist, ma ei tea, kas viga oli minus, aga pärast õhkutõusu tuli selline peavalu, mida kahe jalaga maa peal olles veel tunda pole õnnestunud:) Ja Eestis pole veel Rakvere pulli ja Tammelauri tamme näinud - läheb kevadel kuivaga, kui soe, prill ees ja plätud jalas.
Blank
Hei, sõber!

Meil on Sulle hea uudis! Kuidas.ee sai täna 100 päeva vanuseks ja ta kosub hästi! Meil on suur rõõm Sind meie hulgas näha ja anda Sulle teada, et meie komuuni kasv on saanud hoo sisse ja tagasiside on Kuidas.ee idee kohta olnud väga positiivne. Jõuluaja saabumise puhul sai Mehike pähe jõulumütsi ja meie tahaksime teha ühele Kuidas.ee kasutajale jõulud täiesti eriliseks ja meeldejäävaks!

Tahame Sind kutsuda osa võtma meie unikaalsest jõuluteemalisest võistlusest, kus Sinu heategu võib saada kuhjaga tasutud - hea artikli eest võib sulle koju tulla Jõulumees Kuidas.ee poolt! Jah, päris Jõulumees ja kingitused koti sees igale pereliikmele! (Jõuluvana uurib enne minekut välja, kui suur pere on). Jõulumehe võib endale koju saada üsna lihtsalt – koosta üks õpetus ja osaledki võistluses. Määravaks saab artikli vaatamiste arv keskmiselt päevas kampaania perioodi jooksul alates artikli avaldamise päevast, seega võit on suuresti Sinu enda teha. Päeva parima avaldame iga päeva lõpus foorumis. Artiklite lisamisel soovitame kindlasti kasutada ka Kuidas.ee värske funktsioonina Youtube'st videote lisamise võimalust, mille kohta täpsemalt võib lugeda siit. Väärt õpetus leiab kindlasti lugejatelt tänu. Täpsemalt loe võistluse kohta siit või kliki avalehel reklaami "Heategude aeg".

Jõuluvana külaskäigust edukaima artikli autori juurde teeb Kuidas.ee ka videoreportaaži, samuti jäädvustab kogu külaskäiku fotograaf. Pildid ja video toimetame võitjale kätte ja avaldame ka veebis.

Kuidas.ee-s on igaüks ekspert!

Meeldivat võistluspinget ja lõbusat jõulumeeleolu soovides,


Kuidas.ee Meeskond
Fred ja Toomas
Blank
Teeksin otsa lahti pika veebiaadressi lühendajaga: http://go2cut.com. Kopeeri oma pikk veebiaadress lehele, vajuta nuppu ja saad lühikese ja meeldejääva lingi, mida pärast lihtsam edasi saata smsiga, paberile trükkida, MSNi nimes kasutada jms. Tegemist on täitsa oma mehe (Kuidas.ee Fred) poolt tehtud maailmatasemel rakendusega ja mis hetkel meile teadaolevalt ainsana sarnaste teenuste hulgas teostab postitatud lingile viiruskontrolli - kui lingilt on võimalik pahalane saada, antakse sellest märku. Igati kasulik asi!
Blank
Netis on palju erinevaid võimalusi, teenuseid, rakendusi, mänge jms pakkuvaid veebilehti. Kui sul on või tead midagi sellist, mida võiks teistegagi jagada, postita see siia (koos väikese tutvustusega oleks super).
Blank
Meelelahutus » kas keegi mõnda head anekdooti ei tea?:))
Kobras ujub mööda laia jõge, jõekaldal pikutab lõvi ja tõmbab mõnuga marihuaanat. Kobras kukub lõvi paluma:
"Kallis lõvi, palun anna mulle ka üks mahv, ainult üks mahv!"
Lõvi ütleb:
"Hea küll, aga sa pead senikaua mahvi sees hoidma kuni ujud teisepoole kallast ja tagasi."
Kobras on nõus ja ujubki. Jõudes teiselepoole ei suuda ta seda aga enam sees hoida ja puhub välja. Teiselpool kallast on aga jõehobu, kes selle vastu huvi tunneb. Kobras räägibki talle, et teiselpool kallast saab marihuaanat. Jõehobu ujub sinna ja kui ta pea veest välja tõstab küsib jumalast pilves lõvi:
"Kobras sina või, hinga välja!"
Blank
Kuidas.ee uudised » Kuidas.ee on avatud!
Hea külastaja, meil on äärmiselt suur rõõm Sulle teatada, et pärast pooleteiseaastast pingutust oleme valmis saanud ühe suure augu täite eestikeelses internetis - Kuidas.ee.

Kas oled millalgi üritanud leida internetis õpetust, kuidas midagi teha? Oled lapanud erinevaid foorumeid, leidmaks põhjalikku samm-sammult õpetust? Oled proovinud otsingumootorites erinevaid otsisõnade kombinatsioone, et leida just see kõige õigem õpetus? Oled sellise lehelt-lehele käimise käigus oma arvutit ebasoovitava tarkvaraga nakatanud??

Kui jõudsid lõpuks välja hea juhendini, kas see õnnestus leida eestikeelsena? Kuidas.ee loomise idee tekkiski üht kuidas-seda-teha õpetust otsides, lapates selleks paljusid foorumeid, proovides erinevaid otsingusõnade kombinatsioone ning kui lõpuks sai soovitud õpetus leitud, tekkis mõte, et tuleks koondada kõik õpetused hästiloetavatena ja ilusal kujul väljaprinditavatena ühte kohta kokku - see kergendaks paljude inimeste tööd. Kuidas.ee-st loodame teha ühe hästi omaks võetud lehekülje, mis oleks inimestel meeles ükskõik, mida nad ka ei teeks või kus hätta jääks, esimene mõte peaks olema, vaataks Kuidas.ee-st järele!

Õpetused, kuidas midagi teha, tulevad tublidelt inimestelt nagu Sina ja mina, kes tunnevad, et nad teavad midagi, millest võiks kellelegi kasu olla, ja soovivad seda teadmist teistega jagada.

Kuidas.ee meeskond seisab hea selle eest, et õpetuste hulk aina kasvaks, sest tundugu oskajale ükskõik kui lihtne see, mida ta teab ja oskab, kuskil võib olla just inimene, kes seda teadmist hädasti vajab. Kuidas.ee on veel noor, seega peaksime talle andma andeks, kui ta mõnikord ei tea mis ta teeb või jääb mõnes kohas liiga pikalt mõtlema.

Ettepanekud ja kommentaarid on kõik oodatud foorumisse või meiliaadressile klienditugi[at]kuidas.ee, vastukajale tuginedes saame teda aina paremaks teha! Oled alati teretulnud veetma oma aega meeldivalt Kuidas.ee seltsis - meiega on igaüks ekspert!

Kuidas täpsemalt, loe juba siit: Kuidas Kasutada Kuidas.ee-d.
Blank