Otsing märksõna järgi: "firefox"

6 artiklit leitud
Kuvan artikleid 1 kuni 6
 1. Kuidas Firefoxile Id-Kaardi Tugi Seadistada
  • Currently 4.8 / 5

  Firefox on juba paljude lemmikbrauser, kuid ID-installer vaikimisi talle ID-kaardi tuge ei seadista. Seda tuleb ise eraldi teha. Pärast ID-kaardi toe paigaldamist Firefoxile saad ka Firefoxiga ID-kaardiga sisselogimist (näiteks internetipanka) nautida.

 2. Kuidas Määrata Brauseri Tüüpi
  • Currently 4.67 / 5

  Mõnel veebilehel on juures märge, et leht töötab kõige paremini IE6 või Mozilla Firefoxiga. Sel juhul räägitakse brauserist. Kuidas määrata, millist brauserit sina kasutad?

 3. Kuidas CSS-ga Firefoxi Kerimisriba Kohe Alguses Nähtavale Tuua
  • Currently 4.5 / 5

  IE kerimisriba on vaikimisi koguaeg nähtaval, isegi, kui lehe sisu ei lähe kõrguse poolest lehe piiridest välja, et külje pealt kerida vaja oleks. Firefoxi puhul ilmub kerimisriba alles siis, kui lehel on sisu rohkem, kui kõrguse poolest ära mahub. See...

 4. Kuidas Flash Reklaame Firefoxis Keelata
  • Currently 4.4 / 5

  Suure külastatavusega veebilehtedel häirib üha enam reklaami rohkus. Tea, et sa ei pea reklaame taluma, sest on võimalus need plinkivad soperdised keelata. Kui kasutad Mozilla Firefoxi, siis lae spetsiaalne add-on ja ongi asi lahendatud.

 5. Kuidas Installida Mozilla Firefox 3
  • Currently 4.35 / 5

  Firefox tagab sulle parima veebilehitsemiskogemuse, loe, kuidas see enda arvutisse paigaldada.

 6. Kuidas Firefox 3.5-Le Pagerank Checker Installida
  • Currently 3.67 / 5

  Varasemad versioonid PageRank checkeritest ei ühildu Mozilla Firefox versioon 3.5 -ga, keegi Daniel Olivares nimeline on õnneks uue versiooniga ühilduva plugina siiski loonud.