Otsing märksõna järgi: "nipid"

6 artiklit leitud
Kuvan artikleid 1 kuni 6
 1. Kuidas Windowsi Turvahoiatused Kinni Keerata
  • Currently 5 / 5

  Kui sul on Windows Xp või ka Vista, siis Windows Security Center (Windowsi turvalisuskeskus) peaks sulle teatama sinu antiviirustarkvara (anti-virus software), tulemüüri (firewall) ja automaatsete uuenduste (automatic updates) hetkeseisundit. Saad hoiatuse, kui antiviiruse...

 2. Kuidas Kasutada Vanarahva Tarkusi Majapidamises
  • Currently 4.71 / 5

  Ei leidu vist inimest, kes ei teaks mõnda vanaema või ema-isa käest kuuldud kasulikku nippi mis hädavajalikul hetkel ikka meelde tuleb. Meeldetuletuseks mõned huvitavamad nipid.

 3. Kuidas CSS-ga Firefoxi Kerimisriba Kohe Alguses Nähtavale Tuua
  • Currently 4.5 / 5

  IE kerimisriba on vaikimisi koguaeg nähtaval, isegi, kui lehe sisu ei lähe kõrguse poolest lehe piiridest välja, et külje pealt kerida vaja oleks. Firefoxi puhul ilmub kerimisriba alles siis, kui lehel on sisu rohkem, kui kõrguse poolest ära mahub. See...

 4. Kuidas Excelis Pikem Tekst Lahtris Mitmele Reale Paigutada (Enteriga Viskab Kohe Järgmisele Lahtrile, Rida ei Vaheta Samas Lahtris)
  • Currently 4.29 / 5

  Kui vaja pikem tekst exceli tabelis ära mahutada mitmele reale ühte kitsavõitu lahtrisse nii, et see ei jookseks lahtri servast üle, siis vaata altpoolt, kuidas seda teha, kasutades Exceli "murra ridu" (word wrap) võimalust.

 5. Kuidas Excelis tühjad lahtrid täita nulliga
  • Currently 3 / 5

  Sisestasid Excelisse hulgaliselt andmeid ja sooviksid täita nüüd kõik vahele jäänud tühjad lahtrid mingi väärtusega, näiteks nulliga? Siin on lihtne trikk, kuidas tühjad lahtrid korraga täita.

 6. Kuidas Googles Efektiivsemalt Otsida
  • Currently 1.51 / 5

  Kuidas Google otsingu suurt tulemuste hulka vähendada rohkem sulle huvipakkuvamateks tulemusteks? Alljärgnevalt mõned nipid, mida peab teadma.