Otsing märksõna järgi: "printer"

5 artiklit leitud
Kuvan artikleid 1 kuni 5
 1. Kuidas Printeri Definitsioonid Registrist Kustutada
  • Currently 5 / 5

  Erinevatel puhkudel võib tulla vajadus printeride registri kaudu eemaldamine. Allpool registri key-d, mille suunas vaadata.

 2. Kuidas Seadistada Printer Vene (Kirillitsa) Tähti Printima, Kui Printer Neid Ei Prindi
  • Currently 5 / 5

  Kui venekeelse teksti printimisel ei tule paberile sama pilt, nagu arvutiekraanil, vaid hoopis küsimärgid või seosetu tekst, tuleks muuta natuke printeri sätteid.

 3. Kuidas Printida, Kui Printerit Pole
  • Currently 4.5 / 5

  Printida ilma printerita? Kõlab nagu hea nali, kuid siiski on see võimalik! Lihtsalt mine Eprint.ee veebikeskkonda, lae vajalikud dokumendid üles ning märgi üles, millises koguses ja kuidas tuleks dokumendid välja trükkida ja köita. Välja...

 4. Kuidas Korraldada Oma Firmas Printimine Nii, Et Ise ei Pea Midagi Tegema
  • Currently 3.9 / 5

  Paljud IT juhid ja ettevõtete varustusosakonnad on juba pikka aega puudust tundnud käepärasest abivahendist, mis aitaks neil omada ülevaadet oma printimisseadmetest, õigel ajal tellida toonereid ja jälgida printimisseadmete hooldusvälpa. Tihti on asutuse...

 5. Kuidas Printida Säästlikult ja Kvaliteetselt, Ilma, Et Peaks Toonerit Täitma
  • Currently 3.33 / 5

  Tihti on kuulda küsimust: "Kuidas printida säästlikult ja kvaliteetselt, ilma et peaks toonerit täitma?" Seni on peetud tooneri täitmist igati keskkonnasäästlikuks ja rahasäästlikuks tegevuseks. Tegelikult aga ei ole see kumbagi.